Vaše skúsenosti s CILEST.

zuzicka1983

ahojte. brala som cilest osem mesiacov, trocha som pribrala inak v pohode. Ja som mala ale ten problem ze som mala permanentny pocit nafuknuteho brucha, nie len pred menstruaciou a bolo to dost neprijemne. Myslela zom ze to je z ineho ale po porade s gynekologom mi povedal ze to je z toho. No teraz beriem minervu a nejako ma z nej hlava pobolieva ale snad sa to ustali

hp

no odpoviem na niekolko otazok... cilest stoji asi 455 sk na tri mesiace.... mne osobne z neho prsia ktovieako nenarastli :-) i ked ich mam nejake plnsie... :-) ale po lyndinette mi narastli asi o jedno cislo... ale z tych mi bolo nesmierne zle.... cilest beriem uz asi pol roka a zatial v pohodke... (klop,klop, aby som si neuriekla) u mna bol ale problem v tom, ze som si tabletku vzala vzdy vecer... a zaludok do rana hrozne trpel... tak teraz som to vyriesila tak, ze ich beriem hned po hlavnom jedle... a je to ok

idared

pre tamaru123:
po dobraní 21 tabl pokračuj v užívaní ďalšieho blistra a až sa vrátiš z dovolenky, tak si urobíš 7-dňovú pauzu. Podľa mňa by si však mohla prestať z užívaním tabl o týždeň skôr, odmenštruuješ a na dovolenku pôjdeš s novou dávkou tabl.

tamara123

ahoj chcem sa opytat, ze ci sa pri cileste da dat iny tyzden menstruacie, zeby som si dala pauzu skor, potrebujem to vediet koli dovolenke ku moru, pretoze idem prave vtedy ked mam menstruaciu.

ewelin

ahojte ja beriem cilest 3 roky sadol mi dost dobre trochu som pribrala...teraz som ho vysadila lebo uz chceme babo ale nemala som nikdy problem ani s menstuaciou ani s bolestami...

ruzicka19

Ahojte baby, chcela by som sa spytat ak ma nejaka z vas skusenost po ktoroej antikoncepcii narastu aspon trochu prsia.Beriem lindynette ale nic.Dakujem

harmonia

Ja som brala Cilest 10rokov, uplne bez problemov, aj som schudla pocas toho obdobia.Uplne vsetko bolo ok. Musela som ho potom vysadit z inych dovodov a pribrala som, tak, aka som bola pred pouzivanim Cilestu. Takze, kolko ludi, tolko skusenosti...