Vaše skúsenosti s CILEST.

berta

ahoj, ja pouzivam cilest skoro rok a uplne mi vyhovuje, a menstruacia vzdy pride na cas ako hodinky. aj bolesti pocas menstruacie sa stlmili. takze spoko.

zuzba

ahoj,
HAK som začala brať ako 16ročná, najprv som brala Logest, ale ten mi nesadol a lekár mi predpísal Cilest. Zo začiatku som pribrala 7kg, čo mi nevadilo, lebo mne to neuškodí a po 3mesiacoch šli dole - a ani som sa nesnažila. Ale stále som mala chuť na niečo sladké ... Brala som ich tri roky, pokiaľ som nezačala z nich krvácať. Poviem Vám, že Cilest nič moc a mala som z neho stále infekcie ... Teraz beriem Novinette a som spokojná ... :)

dana5

U ˇmňa sposobil to, že som nemala ktovieakú chuť na sex. Ale pri Mercilone to bolo horšie - doslova nechuť na sex.

geraldine

Milá femina,
podľa mňa sa ti vyrážky na stehnách robia z toho, že si asi alergická na nejaký druh tkaniny i ja to mávam, keď najmä v zime nosím džíny. Podľa mňa ti HAK v tomto nepomôže.

femina

ahojte, mozte mi poradit, ktora antikoncepcia najlepsie pomaha na plet? Nemam problemy konkretne s tvarou ale robia sa mi vyrazky na stehnach a to stale. Teraz beriem Belaru uz 4 mesiace, ale zatial vobec nepomaha...dakujem.

geraldine

Ahojte, ďakujem za vaše príspevky. Mám 22 rokov a užívala som Harmonet, ale ten mi nesadol hneď od začiatku. Ešte som CILEST nezačala brať, pretože mám doužívať ešte Harmonet. Tak ak má niektorá z vás ešte nejaké skúsenosti s CILESTom, prosím, napíšte. Poteším sa každému príspevku.

vera

ahoj ja beriem cilest už 1 rok a sú úplne v pohode. mne vyhovujú na jedničku. ani som po nich nezačala priberať, a menštruáciu mam pravidelnú a nie dlhú. pa dufam som ti poradila