Super detoxikacna dieta..... kto sa prida?

Príspevok v téme: Super detoxikacna dieta..... kto sa prida?
ataeb

1. deň :
R : čierna káva
O: 2 rajčiny, 2 vajcia natvrdo, 1 celozrnný rožok
V : 1 kurací rezeň, alebo morčací rezeň, alebo steak, šalát + veľa jablkového octu
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

2. deň :
R: čierna káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O : 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V: 1 veľký ananás, 1 1% jogurt
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

3. deň :
R: veľa káva s trochou mlieka, i celozrnný rožok
O : 2 vajcia natvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja, 1 celozrnný rožok, šalát + veľa jablčného octu
V: 10 dkg šunky, 2 rajčiny
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

4. deň :
R: čierna káva, 1 celozrnný rožok
O: 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V : zemiaky s kôprom alebo s petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

5. deň :
R: 1 čierna káva s trochou mlieka, l celozrnný rožok
O: 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok, 1 konzerva tuniaka bez- oleja, šalát + veľa jablkového octu lebo dusená ryba a uhorkový šalát
V: 20dkg šunky, ovocie /nie banány/
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

6. deň :
R : čaj s citrónom
O: 2 vajcia natvrdo, 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok
V: jesť jedno a čo z predchádzajúcej ponuky
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

7. deň :
R: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O: 1/2 grilovaného kurčaťa, šalát + veľa jablkového octu
V: 2 špargle, 2 rajčiny, ovocie /nie banány/ 1 celozrnný rožok
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

Treba vynechat cukor, sol, alkohol..

salonka

Teda baby,neviem,ako Vy,ale pre mňa je toto hladovka a nie detoxikačná diéta.Ak toto má stačiť rozožratému žalúdku,tak klobúk dole pred tým,kto pri tomto nebude večne hladný!Ja som už po roku užívania Herbalifu neni taká rozožratá,ako voľakedy,snáď by mi to aj stačilo,ale pripadá mi to moc "hladné".

kukuricka

mrkvicka by ma zaujimalo z akej vahy a vysky si chudla.......lebo to je nejako moc vela kilo zhodenych....za dva tydzne........hmmm to ti gratulujem

mrkvicka

super dieta!!! nie je asi detoxikacna ale mna teda ocistila o osmem kil ktore ani po mesiacoch nepribudli a citila som sa ozak skvelo.. asi si ju dam znova :)

boborik1212

ludia toto neni ziadna detoxikacna dieta.
ale mozno toxikacna!!
pri detoxikacnej diejete sa ma jeste len ovocie a zelinina a pit len mineralna voda a stava z domaca stava z ostavovaca.
jablka,pomarance,grepy atd.
a ne zadne jogurty a rozky a maso to je blbost.
kto chce nech mi napise na mail a ja mu poslem celu detoxikacnu dietu co mam s posilovne od trenera.

jalla

tak toto je len nejaka dieta,ale urcite nie detoxikacna..
akoze nenormalna urazka detoxikacie to,co si napisala a zeby maso malo tolko vyzivnych latok??? jeho hnitie v crevach a nasledne uvolnovanie toxickych latok asi ku detoxikacii velmi nepomoze....
a ak chces pisat o detoxikacii,tak si radsej nieco k tomu precitaj

treska_69

hhe jak citam ten plan to neni detoxikacia ale normalne stravovanie pri detoxikacii by sa mali vylucit mliecne vyrobky, meso vajicia a kava nemalo by to trvat viac ako 4DNI...

gumajz

toto nie je detoxikačná dieta,ale dieta určená na rýchle schudnutie pri obeznych ľudoch ak musia podstúpiť operáciu. áno schudne sa pri nej,ale jojo efekt je zaručený.je fakt určená pre pacientov ktorý kvôli svojej nadmernej hmotnosti musia schudnúť rýchlo kvôli operačnému zákroku.

que

Viete prečo nepijem kávu? Pretože inhibuje mechanizmy, ktoré reparujú defekty vznikajúce v DNA počas života bunky. A ja mám dosť buniek. Kopééc. Inak, pozrite, je x štúdií, ktoré hovoria aká je káva super a x iných štúdií, ktoré vravia ako škodí. Ide o to, čomu veríte. Moja mama prestala v 51 rokoch piť kávu z jedného dňa na druhý. A ja ju obdivujem. Kofeín jednoducho považujem za barličku. Také ja nepotrebujem...