Super detoxikacna dieta..... kto sa prida?

Príspevok v téme: Super detoxikacna dieta..... kto sa prida?
ataeb

1. deň :
R : čierna káva
O: 2 rajčiny, 2 vajcia natvrdo, 1 celozrnný rožok
V : 1 kurací rezeň, alebo morčací rezeň, alebo steak, šalát + veľa jablkového octu
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

2. deň :
R: čierna káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O : 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V: 1 veľký ananás, 1 1% jogurt
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

3. deň :
R: veľa káva s trochou mlieka, i celozrnný rožok
O : 2 vajcia natvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja, 1 celozrnný rožok, šalát + veľa jablčného octu
V: 10 dkg šunky, 2 rajčiny
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

4. deň :
R: čierna káva, 1 celozrnný rožok
O: 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V : zemiaky s kôprom alebo s petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

5. deň :
R: 1 čierna káva s trochou mlieka, l celozrnný rožok
O: 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok, 1 konzerva tuniaka bez- oleja, šalát + veľa jablkového octu lebo dusená ryba a uhorkový šalát
V: 20dkg šunky, ovocie /nie banány/
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

6. deň :
R : čaj s citrónom
O: 2 vajcia natvrdo, 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok
V: jesť jedno a čo z predchádzajúcej ponuky
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

7. deň :
R: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O: 1/2 grilovaného kurčaťa, šalát + veľa jablkového octu
V: 2 špargle, 2 rajčiny, ovocie /nie banány/ 1 celozrnný rožok
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

Treba vynechat cukor, sol, alkohol..

detoxikacia

bibi:
co sa tyka detoxikacie ovocim alebo zeleninou,je to jendoduche,je niekolko typov...bud je to uplny post,kde prijimas len vodu,mineralku alebo bylinkove caje,dalsia moze byt zlozena iba z jedneho druhu ovocia,napr. jablko,hrozno...alebo mozes cele dni pit iba cerstve ovocne alebo zeleninove stavy...pri detoxikacii nie je nejaky jedalnicek,ze co kedy mas jest,ty si zvolis druh "stravy" pocas niekolkych dni,pijes velmi vela vody,najlepsie cista neperliva
zo zacitaku mozes mat neprijemne stavy ako bolesti hlavy,unava alebo malatnost,ale to hned prejde:)vela stastia

bibi

Ahojte, ja tu dietu momentalne drzim, skor zo zufalstva, lebo mam skusnenosti s tym, ze je to najrychlejsi sposob chudnutia, aj ked pravdu povediac vzdy sa to vratilo na povodnu vahu.....jedinou vyhodou tej diety je rychle chudnutie, co pozitivne posobi na psychiku cloveka, na druhej strane je tato dieta hnusne nechutna a drastická a ak máme možnosř tak sa jej skutočne vyhnite, druhy tyzden som popravde nikdy nevydrzala do konca a uz v piatok som si dala musli, alebo cosi take..........touto cestou vas chcem poprosit aby ste mi poslali nejaku ovocnu alebo zeleninovu dietu, na tu detoxikaciu...dakujem...papa

inde

strach a hroza, ludia si tu mozu vyjadrit svoj nazor a nie si jedina, ale ty si jedina utocna a jedina nazyvas ostatnych ubohymi, to je fakt nevhodne!

strach a hroza

tak po prve som napisala,ze sa zbavuje aj tuku,ale to nie je hlavny ciel detoxikacie a po druhe obezny clovek asi tazko podstupi detoxikaciu jednak zo zdravotnych dovodov a aj preto,ze pocas detoxikacia sa bud dodrziava uplny post alebo sa piju bylinkove caje alebo sa je iba ovocie...proste presny opak toho,naco je obezny clovek zvyknuty
inde:dala som sem svoj nazor,tak sa do toho nestaraj a nie som jedina,komu sa to nepaci

debra

Tak toto nie je detoxikacna dieta ani ked prizmurime obe oci, s tym suhlasim... Ale to, ze sa pri detoxikacii obezny clovek nezbavuje aj tukovych zasob, no, s tym by som az tak nesuhlasila..

inde

jaj, strach a hroza, a nieco co nevieme nam nenapises?
zakladatelka sa sekla, nie je to detox, ale dieta, no a? tak ju zle oznacila...
neries a mudra rozdavaj inde!

strach a hroza

a este,aby to nahodou niekto zle nepochopil:pri detoxikacii sa samozrejme chudne,ale len z dovodu precistovania sa od jedov a toxinov,zbavovania sa vsetkeho zleho,co telo zatazuje,takze aj tukov....
ale je nefer vypisovat taketo smiesne diety a oznacovat ich ako detoxikacia

strach a hroza

toto nie je detoxikacna dieta!detoxikacia ma telo precistit,zbavit jedov a clovek,ktory ju absolvuje,robi to pre svoje zdravie a nie preto,aby sa zbavil kg...hlavna myslienka detoxikacia je pomoct telu precistit sa a nie chudnut!!!!
vsetci ti,co tu vypisuju,ze je to super "detoxikacna" dieta a kolko kg nou schudli su len nevzdelanci,ktori zrejme netusia rozdiel medzi dietou a detoxikaciou,ste ubohi

sasa

caute. tuto detox dietu vymyslela p. Korecova, celosvetovo uznavana diabetologicka. Nie ste pocas nej hladni, len mate chute, pretoze sa v nej nepripusta akakolvek sol, cukor a tuk - to je na nej detox. Schudla som s nou 7kg, potom upravou stravy dalsich 7kg. Je to ucinne, treba ale pevnu volu :)