Jazvy

Príspevok v téme: Jazvy
ninuska

chela by som sa spytat,ak mate niekto skusenosti.Mala som piercing v bruchu,robil mi to chirurg,ale tak sa mi to roztrhlo a ostala mi taka jazva,teda taky skor 1mm vystupok teraz by mi to nevadilo,ale mamka povedala ze ked budem tehotna ze sa mi to uplne roztrha a ostane mi velka jazva,tak by som sa chcela spytat ci to na plastickej chirurgii vedia nejak spravit aby som to tam nemala,ale teraz je toho uz viac kde sa daju odstranit jazvy tak ci nemate skusenosti?

cumlik6662

ja by som sa chcela opýtať mám 17 rokov a pred rokom som bola operovaná an srdce a mam na hrudníku dosť veľku a nepríjemnu a k tomu červenú jazvu!je taká vypukla a stále ešte červená-no ževraj by už mala byť biela a kedže som dievča tak mi to dosť vadí a neviem ako sa jej zbaviť,či nejaká plastika,alebo...ževraj je aj nejaké vyhladzovanie,alebo vybrusovanie jaziev..no vážne neviem.Ak môžete,tak mi prosím poradte!dakujem

mirage

Ja mam tiez takyto vystupok nad pupkom po laparoskopii slepeho creva a som uz 5 rokov po porode kde som z 50 kil skocila na 75 kil a ten vystupok nezmenil tvar.A vies preco? Pretoze sa mi tam nevytvorila stria ktora by ten vystupok "roztiahla",a to len vdaka tomu ze som si brucho natierala mandlovym kremom,pripadne pripravkom proti tvorbe strii. V tvojom pripade to mozno vobec nebudes potrebovat.Zalezi na tom kolko priberies a aj podla toho aky typom pokozky disponujes.Pocas tehotenstva sa informuj o spravnej starostlivosti o pokozku u svojho gynekologa.