Ako schudnut

Príspevok v téme: Ako schudnut
barborka7

viem ze je tu toho vela a iste su aj vaznejsie problemy ako chudnutie,ale ked sa vam kvoli zlemu pocitu zo seba samej ruca okolie tak to uz zacina byt problem. nechcem byt zakomplexovana a iba vrcat okolo seba,chudnem uz dlho a nic nevydrzim,nemam pevnu volu a moje cez den zdravojedenie a vecer bulimicke prejedanie...prosim napiste mi nejaku dietu,ktora vam pomohla schudnut,dakujem za snahu pomoct

senora

Moja kamaratka schudla z citronov! Kazdy den pije vytlacene citrony a popri tom je aj normalnu stravu,akurat ze mensie porcie.Videla som ju po 2 mesiacoch a skoro som odpadla,aka je schudnuta.

barborka7

stoji okolo 500 Sk v tekutej forme,mala som ho,vydrzal mi mesiac dala som si ho pol hod pred cvicenim,nema to vyznam bez cvicenia a ani som nehladovala. predavaju ho aj v tabletkovej forme aj v roznych musli tycinkach atd. ja si ho urcite zase kupim ked dokojim

wera16

Prosim vas a neviete priblizne kolko stoji ten L-Karnitin? A myslite, ze naozaj pomaha? Ma uz niekto s nim skusenosti? Dakujem.

barborka7

inez: ten L-kar. je super mne pomohol zhodit,teraz vsak kojim tak nemozem brat take veci,aj ked cvicim, iba sa obzieram po tzch veceroch, dufam ze dnes to vydrzim po 17 iba vodu a caje.tebe drzim paste,daj vediet ako sa drzis

inez

Mila Barborka z hodov okolnosti som si precitala tvoj problem a ja mam taky isty do obeda vydrzim ale po obede zjem vsetko co mi do cesty pride .Vzdy si poviem ze od zajtra a to je najhorsie.Ale nezufaj ja naozaj uz od zajtra uz mam kupeny sj L-Karnitin budem cvicit kazdy den na stac. bycikli aovela menej jest