Ako schudnut

Príspevok v téme: Ako schudnut
barborka7

viem ze je tu toho vela a iste su aj vaznejsie problemy ako chudnutie,ale ked sa vam kvoli zlemu pocitu zo seba samej ruca okolie tak to uz zacina byt problem. nechcem byt zakomplexovana a iba vrcat okolo seba,chudnem uz dlho a nic nevydrzim,nemam pevnu volu a moje cez den zdravojedenie a vecer bulimicke prejedanie...prosim napiste mi nejaku dietu,ktora vam pomohla schudnut,dakujem za snahu pomoct

senora

radca... videla to niekdz v telke,dost to propagovala Tereza Pergnerova vo vzvolenych.Takze podla toho.Ale ona sa az moc do toho zamotala.Schudla a zapacilo sa jej to a preto chcela este viac,takze zacala obmedzovat aj jedlo,co neni dobre.Lebo teraz ledva nieco normalne pozuje,je len na ovoci.Uz skoncila aj v nemocnici,odpadla na ulici.Tam jej strasne nadali,lebo rychlo a vela schudla.Takze ak chcete nasadit taku dietu,tak len fakt 3 citrony rano a popri tom jest normalne,ale mensie porcie.

zizi

EVI 3 .......EVI3......máš sakra pravdu že pohyb pohy bohyb nič ine nezabera a ked ano tak za moment mate naspeť čo ste schudli aj viac ....ženy mali by ste sa hybať to je bomba a treba to robiť presne s radosťou ako pise EVI3 ...najprv sa vam nebude chcieť ale ptom to bude bomba ....ked som mala 17 rokov vyzerala som ako krošna ja som mala aspon 80 kg nasrala som sa a zavitala do posilky najprv sa mi tam nechcelo chodiť odcvičila som si max 45 min a bežala domov a časom som sa nevedela od tial odtrhnuť našla som tam prima partiu starych aj mladych a travila som tam 4 jodiny samozrekme že z toho som cvičila len nejaké 2 hodinky pekne pomaly a hlavne STEPER a BICYKEL to je najučinejšie a potom som formovala bruško a zadok a prsia po 3 mesiacoch som mala krasnu figuru 55 kg :) do toho ženy

zizi

JA OSOBNE VIEM ZE NAJUCINEJSIA DIETA KTORA MA SUPER EFEKT JE CVICENIE A STRAVA KTORA JE DIETNEJSIA MNE POMAHA KED NEJEM MUCNE JEDLA A CHLEBA TAK SOM POUVAZOVALA A POVEDALA SI ZE VYZERAM AKO JELITO A VYTIAHLA SOM ZAPRASENY STEPER KTORY MAM ASI 5 MESACOV A NAKOPLA SOM HO A Už TYZDEN ZAREZAVAM POCTIVO A BABI POVIEM VAM SAKRA ZE SA CITIM PERFEKTNE AKO TWIGY TO JE BOMBA .....NAJPRV IDU KILECKA DOLE POMALY ALE POTOM SA TO ROZPECKUJE A IDE TO AKO PO MASLE

evi3

Viac rokov som mala nadvahu a s tym spojene zdravotne problemi, az som sa rozhodla ze s tym cosi urobim. Zistila som ze pri chudnuti je najdolezitejsi pohyb ktory ma bavi. Na zaciatku treba len vydrzat. Ved ak nieco robite z radostou je to hned lahsie. Musim povedat ze pripravky na chudnutie v mojom pripade zohrali tiez vyznamnu rolu. Skusila som aj tento gym.sk . Stravu som si upravila tak, ze jem viac krat po mensich porciach. Cvicim na bicykli kazdy den min pol hodinu niekedy aj viac. pohyb pohyb pohyb

senora

Teraz som s nou bola... schudla 45 kg za 2,5 mesiaca! Kazde rano 3 vytlacene citrony a popri tom jes,nie sa prepchavat... normalne ale mensie porcie

radca

S tými citronmi je to asi pravda, lebo pred pár dňami som sa na českej web stránke dočítal nejaký posledný výskum o fungovaní buniek a ich spaľovaní tuku a tam radili, že každý večer neskoro pred spaním by sme mali vypiť šťavu z citróna a zjesť asi 3 dk kuraciny alebo ryby, ro podporuje vylucovanie rastového hormônu v spánku, ktorý potom spaluje tuky.Ciže prekvapuje ma že to niekto vyskúsal nezávisle na tomto výskume ako to tu píse senora čo potvrdzuježe to asi bude fungovat. A samozrejme dostat pod kontrolu maskrtenie. Normálne jesť môžeš, kolko chceš, lebo v nasich zemepísnych sírkach sa neprežierame ako Američanky. Tak to vyskúsaj.

mija

z citronov sa ti skvrkava zaludok, to preto jes menej. nieje to dlhodobe, po case ti tie citrony zacnu ist na nervy a pekne priberas naspat...

senora

Moa schudla nejakych 15 kg tusim ak nie viac.Kolko citronov to neviem,ale ked ju najblizsie stretnem tak sa jej opytam.