ked meška menstruacia a tehotensky test je negativny...

priamocka

dobry den........mam 22 rokov.v maji som mala svadbu s osobou ktoru nadovsetko milujem. rozhodli sme sa ze sa pokusime o splodenie miminka..skusali sme to hodnu chvilu.prvy den menstruacie som mala 11.12.08 aj to boli len take slabe...test som si nerobila,lebo vzdy ked si ho spravim tak dostanem,tak teraz zijem s takou m,alou dusickou ze som.nejake zmeny na mojom tele nevnimam.nieje mi zle,nemam zavraty,prave naoppak citim sa uzasne.jedine co sa zhoduje s priznakmi tehotenstva je ze chodim castejsi na toaletu,zjem vsetko co predomnou neujde a moje oblubene morske chobotnice nemozem ani vidiet je mi z nich zle.stale som smadna,chce sa mi spat,hlavne cez den a v noci zas nemozem zaspat:))v podbrusku som mala asi minuly tyzden take bolesti ako pri ovulacii,pichanie v boku.potrebujem radu prosim odpiste mi dakujem

sanika

Ja mam taky isty problem az nato ze ja by som si to male docela aj priala.Asi 1mesiac neberiem antikoncepciu lebo by sme chceli mat s priatelom male.8 dni mi meskaju ale robila som si test a vysiel negativny tak neviem ci somnou nieco je alebo ci je mozne ze som tehotna...Mam silne bolesti v podbrusku a sem tam mam aj neake chute,zavraty..ale ziadne bolesti v prsnikoch nemam,,,tak mam obyvy ci niesom chora..viete mi niekdo poradit?

martinka333

potrebovala by som poradit mam 15r a este som nemala pohlavny styk no kramy mi uz meskaju 2 tyzdne neni to prvy krat čo sa tak stalo čo mam robit??

mmmmmm

chcela by som sa opytat.Mam jeden taky problem uz 3 mesiac som nedostala menstruaciu.prve 2 mesiace som s nikym nespala a tento mesiac som mala pohlavny styk ale s kondomov a tehotenske testy vysli negativne.Problem je ze som mino slovenska Aa v krajine v ktorej som je to trocha chulostiva tema na riesenie.Neviete preco mam take dlhe meskanie periody???Vdaka