ked meška menstruacia a tehotensky test je negativny...

piča

mgbcm
am 14 newiem ci somm mala sex ....... bola som na zurke meska mi to 3 mesiace a nemozem ist presa do ginekologa paneboze tak sa strane bojim a najhorsie je ze uz mi nedaju pokoj ani fotrovci porate prosim plese

piča

mgbcm
am 14 newiem ci somm mala sex ....... bola som na zurke meska mi to 3 mesiace a nemozem ist presa do ginekologa paneboze tak sa strane bojim a najhorsie je ze uz mi nedaju pokoj ani fotrovci porate prosim plese

Daniele

Ahoj...potrebujem poradit mam podobny problem... Menstruacia mi meska uz 35 dni a mam priznaky ako pri tehotenstve, stavy na zvracanie niekedy aj cely den, casto chodievam na zachod, zvlastna chut v ustach a chute do jedla uplne zmenene a pri pohlavnom styku citim bolesti pretoze vagina je sucha co sa mi nikdy predtym nestavalo... problem vsak je ze tehotensky test som si robila 3x a stale bol negativny... Mozem byt aj tak tehotna??? Poradte mi niekto lebo uz vazne neviem co si mam o tom vsetkom mysliet... Dakujem

zjuzjika

ale ved ked neprislo k pohlavnemu styku tak tehotna nemas byt z coho..... ved ked ju nemavas pravidelne, ak je to asi u tebe normalne, nie?

001617

ahojky chcem sa opyptat co mam robit pretoze pohlavny styk som nemala ale bola osm z priatelom v posteli a meska mi nemam ju sice az taku pravidelnu ani priznaky tehotenstva ale bojim sa pretosom siprisla po radu:(((

nikac7410

Meškajú mi krámy už 6 deň,neviem čo mám robiť za chvílku je koniec mesiaca.A ja proste tento mesiac som vóbec nedostala.Môžem byť tehotná aj keď som z nikym nespala ? ,,,prosím odpovedzte mi

julicka

AHOJTE BABENKY!!!NO MNE UZ MESKAJU MRCHY 5 DNI A TEST JE STALE NEGATIVNY NO PRIZNAKY SU STALE VIAC A VIAC!!!BOLENIE A ZVäCSENIE PRSTNIKOU ZILY A STRIE NA PRSTNIKOCH BOLENIE KRIZOV NAJMä TAM KDE SA ZACINA PANVA.NO V STREDE TYZDNA SA MI SPUSTILA MRCHA TAKA RUZOVA ALE LEN ZA 3 KVAPKY A POTOM NIC A OD VTEDY MI UZ VOBEC NEPRISLI...PORADTE MI CO TO MOZE BYT???DIKY

neva

priamočka - po prečítaní tvojho príspevku si myslím, že už si konečne tehotná :))
Myslím si, že test by tentokrát už vyšiel pozitívne.

whee_ee

sanika, po vysadeni tabletiek dalsi menzes moze meskat, mne meskali tri ryzdne, musela som ist na vyvolavacku, pretoze vajecniky mozu byt "unavene"... chod za gynkošom, vezme ti krv, pichne vyvolavacku a budes na istom:) po injekcii menzes by mal prist za 10-14 dni, a z krvi ti hned zistia ci si alebo nie tehu... ak nahodou si, injekcia ti neposkodi, ale naopak- posilni plod..

priamocka, v tvojom pripade asi len navsteva gynekologa alebo test..:) tu sa neda co poradit:)

držím vám obom palce:)