Pomáha zinok na pleť?

shagya

hmm...citam citam ..aj ja mam po akne nejake flaky a nazoaj ten vitamin E ucinkuje?...a mohol by zabrat aj krem s vitaminom E?...lebo taky mam doma ..

zuzka*

aj ja uzivam zinok pravidelne uz viac ako dva roky, pomohol mi nielen na plet, ale zlepsil sa mi aj rast vlasov a nechtov....u mozov posobi priaznivo aj na potenciu...na flaky skus vitamin E, je to vitamin krasy

RNG

Velka vacsina ludi nema dostatok zinku, selenu a spravnych probiotik. Takze ma zmysel si ich doplnit.Nielen, kvoli vlasom, kozi, acniam nechtom, ale hlavne na zvysenie imunity vseobecne,

deedee

ano, zinok pomaha na pleť, vlasy aj nechty. takže tri v jednom. tiež si ho planujem kupiť, aj ked nemam žiadne problémy s týmito tromi vecami na mne. ale aj tak by som chcela skusiť.

nacozinok??

dneska som si kupil v lekarni....volá sa to pisem tak ako je to na krabicke:
minerál ZINOK -zvýšenie imunity 30 tabliet..12 mg .... su to tabletky ako sa to ma konzumovat??....je tam napisane 1 tabletka 1x denne .... stačí to??????? poradte:...je to taka oranžová krabička a tam tabletky ako napr. paralen alebo daco take....piiste

RNG

Co sa tyka zinku na acne , definitivne pomaha, preto sa vyrabaju aj ucinne zmesi, napr Zinc for acne,(Najdes aj v mojich obchodoch) kde je nielen 25 mg zinku na tabletku vo forme dobre absorbovatelneho glukonatu, ale aj velke davky vitaminu A(retynil palmitat) B-6, C a E. Odporuca sa brat dva denne.

RNG

Skus kokosovy olej a tekuty vitamin E na plet kazdy vecer.
Hlavne kokosovy olej je vyborna vyziva podkozneho tkaniva a s vyzivou sa zrychluje podkozne hojenie(regeneracia)
Pripadne skus aj cukrovo kokosove zmesy, cukor tiez prestupuje cez kozu a vyzivuje, takze zrychli regeneraciu. Castejsie som tu spominal zmes cukru a kokosoveho oleja na rychle hojenie ran, zlikvidovanie podkoznych zapalov a hnisania, najma s pridavkom niekolko kvapiek GSE.

Rokytko

Zinok urcite pomaha, treba ho vsak uzivat dlhodobo, minimalne 3 mesiace aby si videl vysledok a radsej kvalitne pripravky s vyssim obsahom (15 mg) zinku. Su aj pripravky kde je 5 mg, to podla mna vobec nestaci. Selen je tiez super, sice nie priamo na akne ale v kombinacii so zinkom nezaskodi.