Pomáha zinok na pleť?

sade8

citala som ze je lepsi chelat zinku, ale maju iba 15 mg, vyssi som nenasla, moze byt aj ten, ma s tym niekto nejake skusenosti?

kristie

Nevedel by niekto odporucit nejaku konkretnu znacku toho zinku a cca cenu...nieco co fakt uzivate a mate s tym dobre skusenosti...dakujem :)

RNG

Mozno prienikom kokosoveho oleja sa ti rozpustaju podkozne ulozene tvrde skodlive tuky, ktore sa telo snazi promptne vyhodit. Zda sa to ako proces detoxifikacie=odmorovania. Po case by to malo prestat ked sa vylucia vsetky skodlive von cez kozu.
Drobne biele tukove "bublinky" mam casto po jedeni vyrobkov s oxidovanymi tukmi(stare syry, plesnive syry).
Mne sa to na stastie vyhodi hned von a nezabuduje do podkozneho tukoveho vaziva.

jaja

RNG,
po natierani pleti kokosovym olejom sa mi zda, ze mam este viac malych podkoznych vyrazok, ktore sa daju lahko vytlacit. Moze to byt z toho oleja?

RNG

ceny a reklama patri do reklamnej sekcie Google(na pravo a na spodu). Aj moje obchody tam maju reklamy pod Doplnky vyzivy (RNG), klikni na ne a uvidis. Pripadne sa pytaj predavaciek aj na to, co tam neuvidis, ochotne(dufam!) odpovedia.

RNG

Vitamin E je sucastou rastlinnych olejov.Ale na klinicky ucinne davky by si ich musel pit privela.
Preto doplnky su jedine riesenie.

Tekuty vitamin E sa da aplikovat priamo na kozu.
To je podstatne silnejsie na flaky, nez ho brat ustne.
A je to ovela silnejsie, nez kremy s obsahom vitaminu E, ktore maju aj tak iste v sebe plno chemie.

juninho:)

tak ake ovocie alebo zelenina obsahuje vitamin E na hojenie tých flakov po akné??? prosím surnee... :( pistee :)