pokaslala som to

MilanM3M

Bol tu clovek, ktory Ta lubil, mal rad a casom aj miloval. Sama si ho pustila k vode. A sama si sa aj vymazala z mojho srdca. Tak hladaj dalej a najdes cloveka, ktory ta bude milovat este viacej, ako som miloval ja. Lebo ja som miloval a milujem "iba" CELYM SRDCOM :(((
ZBOHOM!

MilanM3M

Je KONIEC, po ktorom si dva mesiace tak tuzila a od ktoreho som sa ta ja dva mesiace snazil odhovorit. Mas len to, co si chcela a co si si vybrala. Ale malo to moje srdce vycitit uz skor. Uz ked si to Nase M T N zradila bozkom inemu. ZBOHOM NAVZDY!

MilanM3M

Este dodam, ze nikto nechcel ta tlacit do sobasa, to nie!
A za dalsie, pises, ze si nechcela ist so mnou na aute, lebo toto, lebo tamto.
Podobne si odmietla kavu, aj ostatne veci. Tak ked sa nestretneme, ked sa budes bat kadzeho stertnutia, tak sa z miesta nepohneme. Bez stretnutia niet dalej pokracovania. A ked si budes namyslat a vsugerovat, ze pri akomkolvek stretnuti sa musime automaticky pohadat, tak to uz je tvoj vnutorny problem!
Ale vybrala si si sama. Zajtra rusim vsetko a to si pis, ze som stale dufal, ale ked ja zrusim svoju vlastnu svadbu, na ktoru ako jedinu som sa s tebou ako jedinou v zivote TESIL a si to odrevem, tak uz sa mi neukazuj na oci!!! Nebol som ti dobry ja, bude ti lepsie s inym. ZBOHOM!

MilanM3M

Presne tak! Ty vies a vidis iba "svoju pravdu" a to Ti zaclana oci.
1. Stale pises, co bolo predtym a mne si vycitala, ze som stale spomynal, ze tam bol iny muz. Tak uz s tym prestan aj ty.
2. Nikdy som ale nekaslal na Teba tak, ze som Ti povedal, ze zlata moja koncim s Tebou a rob si co chces, nezaujimas ma a pod..
3. Este aj po tom, co bolo, si ma STALE zaujimala a ja som mesiac a pol sa snazil Ti dokazat, ze mi zalezi na nas.. Bohuzial, Ty si to nezbadala a budes si to svojimi argumentami dookola ospravedlnovat, ako dobre si spravila, ze si ma nechala a vzdala sa jedneho chudaka.. Dakujem Ti velmi pekne a nikdy Ti to nezabudnem. Hoc stale citim to, co citim, uz si to nezasluzis po dneskajsku.
4. A co si cakala po tom, ked si mi dnes povedala, ze tam uz sanca ani nie je? Ze dokedy ma budes natahovat a trapit? Mozem sa ja snazit, ked uz je rozhodnute.
5. Nikto necakal, ze mi skocis do narucia. Mylis sa velmi! Ale zacat dialog nejako treba, aspon sa stertnut! Ale uz ak ani to nechces, vsetko je potom zbytocne cokolvek pisat. A ak uz dopredu ide clovek na nejake stretnutie s tym, ze sa pohada, tak ho tam ani netreba. A Ty si uz dopredu vedela, co bude. Jasne. Asi si to mala naplanovane, ze sa budes chciet hadat. Ja nie. AK ani Ty, tak coho si sa bala?
6. Ja uz nemam stereotyp skoro dva mesiace, tak mi nepis take nezmysly. Ja sa uz 2 mesiace TRAPIM a psichycky viac, nez si dokazes predstavit. Ale to viem a citim len ja. Tebe to je ako vidim jedno.
Takze ja sa doma nerozvalim, a X noci som tiez nespal, a to vdaka vztahu..
7. A ja Ti zeriem nervy? Fajn! A cim? Sak som Ti nepisal nic, neozyval sa! Ty si sa ozvala vcera, ci Ti neurobim obsah na bakalarku a ja ze JASNE!
Ja som ta akurat pozval na muzikal minule ale kedze si odmietla, odmietla si aj pozvanie na kavu, tak som prestal vyvijat aktivitu. Ale dnes som Ti poslal sms, aby som zistil, ci je este z tvojej strany o mna zaujem a sanca, nech sa netrapim jak somar koli niecomu, co nema buducnost a zaroven aby som ti dal najavo, ze este mam zaujem a ze nebudes nadavat, ze som pre zachranu vztahu nic nespravil.
Ale ked nerobim nic, je zle, ked sa snazim, este horsie! Kto chce psa bit, palicu si najde! A cim som ti pre Boha zral nervy? Ze som Ti poslal sms, ze ta odveziem domov? To nemyslis vazne! Ty si mi tiez rovnaku sms poslala minule, ci ta ja odveziem. Tiez si mi zrala nervy?? Ja som Ti to nenapisal.
Dobre, ze si mi vcas otvorila oci a mozes si na mna nadavat uz kolko chces a ospravedlnovat si svoje rozhodnutie, lebo tebe tento system nezavislosti a slobody vyhovuje viac, ako sa starat o to, aby boli stastni dvaja!
8. A ze si ja mam vstupit do svedomia a priznat chybu.. sak nic ine tu ani nerobim. Citaj pozorne, co som aj dnes pisal. Ze ANO, moja chyba to bola, ZASLUZIM si to, atd. atd.. Len to uz vidiet nechces. A stale pises, co BOLO a zijes v tom.. lebo v tom sa citis dobre, v obdobi, ked som ja robil chybu, aby si ma mala zaco opet obvinovat. Ale bohuzial uz nemas zaco, lebo posledny mesiac a pol som ti iba vyznaval lasku, nic viac nic menej.

ex-priatelka

ja dodam len tolko ze mna milan nikdy nepochopi, ako som ja trpela,ja som trpela 3 roky a strasne mi ublizil, tiez sa mi smial ked som plakala, kaslal na mna ked som ho potrebovala, tak precoby som ja mala k nemu teraz pribehnut a hodit sa mu do narucia??ani nahodou.. a aby som sa v najblizsej dobe vydala tak to asi jedine pod narkozou..a domov som s nim nechcela ist len preto , lebo som vedela ze by na mna tlacil,a ze by sa ten nas rozhovor prilis dlho pretiahol, a nemohla by som sa ucit..tot vsio..mam teraz toho strasne vela aneviem de mi hlava stoji...a ani si nevies milan predstavit ako ja tuzim mart taky stereotyp , ze sadnut a vyvalit sa...3 mesiace som nevidela telku, v kuse makam, alebo sa ucim, odychujem akurat 4 hodiny v noci ked spim, som fyzicky aj psychicky na dne, prezivam zo dna na den, schudla som , a len chudak milan..lebo on sa sam doma nudi tak mi bude este zrat nervy namiesto toho aby ma pochopil a vstupil si do svedomia ze na vine je vsetkemu on.. ale nie on bude len nad sebouplakat a nadoumnou preklinat ze ja som ho nemilovala ked sa k nemu nevratim, mnysli si co chces , je mi to jedno, ja viem svoju pravdu!

envy1234

ale milan, neber to tak. jasne e mas narok na lasku, ale pochop, ze ustrachany clovek sa nehrnie len tak bezhlavo do vztahu..ja mojho ex stale lubim ale strasne sa bojim a to ma brzdi aby som mu dala druhu sancu - ze mi to spravi zasa...

neboj, vsetko bude dobre...:)

MilanM3M

Dakujem envy. Aj ja Tebe prajem podobne. vsetko co pises, je pravda. ANO, zasluzil. Ale ked sa aj poucil, to mam trpiet cely zivot? Ja nemam narok na lasku? Na tu, ktoru milujem? Ale ked vidim, ako sa ku mne sprava, uz ja sam nechcem a toho som sa obaval.. :(
Mam, co som si zasluzil.
Bru nocku Vam vsetkym..

envy1234

milan, nemyslim si, ze si zly chlap, podla mna (nechcem byt hnusna) si si tu prirucku zasluzil, aby si si uvedomil svoje chyby a naucil sa byt lepsi... rovnako ak moj ex.. ci sa k menu vratim este na sto percent neviem.. este mam chaos..

ale myslim, ze kazdy problem, kazda kriza nas v niecom zmeni a posilni.. fakt dufam, ze budes coskoro ok, zelam ti len vela vela vela statsia a lasky... :) a bru nocku