bolo to prvy krat

Príspevok v téme: bolo to prvy krat
564654

Tak chcem sa opytat dievcat ze ako brali svoj prvy sex,ja som chalan a mam to za sebou, vobec sme to neplanovali,bolo to dost zle pretoze som sa do partnerky ani nedostal cely.hrozne ju to bolelo a chcel som sa o tom porozpravat ale ona sa tomu vyhyba.sme spolu uz vyse roka a ja mam taky pocit ze to mozno trochu lutuje alebo co podla jej spravania a ja neviem co mam teraz robit,ake to bolo po vasom prvom sexe ked ste si na druhy den uvedomili ze uz nie ste panny?ako ste sa citili pretoze chcem sa do nej vcitit aby som to pochopil.chapem ze to nie je ani cely den co sme to spravili a potrebujem poradit.teda vase skusenosti a zazitky.velmi prosim.ja mam 21 ona 17.

larita

no hej ale netusim kedy vobec nejake po druhe bude...absolutne po tej bolesti nemam chut...v tomto chalanom fakt zavidim...

elablue

Larita aj moje poprve bolo take podobne. Dost bolelo a tak sa do mna nedostal uplne cely. Na druhykrat to bolelo este stale ale uz vosiel cely a az vtedy som krvacala, takze zrejme az na druhykrat sa blana pretrhla. Ale co chcem povedat je, ze ked uz bude v tebe cely tak ta to boliet vobec nebude a bude to krasne.

xyza

no ja som to mala ked som mala 16 a s frajerom sme chodili skoro 5mesiacov,tak ani sama neviem preco tak skoro ale spolocne sme to neplanovali.neviem ako to opisat,trocha to bolelo ale fakt len trosicku a potom hned na druhy den dalsi sex.tak v pohode to bolo.

sarin_

no ja som bola od prveho milovania tehotna... ...az do prveho menzesu :D Takze to bola nasa hlavna tema..

A ked sa pozriem na ten akt dozadu mi to teraz pride ako velka sranda :D.. Proste ja poprve on poprve ... (leze leze po zeleze najde dirku do nej vleze) Moc ma to nebolelo, takmer vobec, dostat sa do mna bol problem, ale moj manzel to zvladol.. A zvladol aj prerusit (neplanovali sme to takze nebol po ruke kondom ani ziadny iny prostriedok proti spermiam - len chcem dodat ja som mala 18 a manzel vtedy 20 obaja zamestnani a schopni vychovy :))Nevravim ze som z toho mala velky zazitok, ale mi to teraz pride ako krasny okamih ... a vobec sa to nepodoba na milovanie co prezivame teraz..

n....

.... no ja ked som mamla prvy sex za sebu tak to bolo strasne!! vzdy som si predstavovala ze prvy sex bude krasny nezny a vsetko k tomu ale to su sny!! netrvalo to ani 5min. ani cely vo mne nebol.... mna to strasne bolelo ... a cely vecer som nespala .. stale som o tom premyslala ... a na druhy den mi bolo dost blbe...ale ja som sa s tym rozpravala s priatelom bo tym som si uz presla pretoze ja som dost hamblivej povahy ... ked ma prvy raz vyprst. tak na druhy den ked som mala ist s nim som necela pripadalo mi to dost trapne a nechcela som ho vidiet a uz ani sa o tom rozpravat ale nakoniec to preslo a neskor som sa mu s tym priznala ked sme mali uz za sebou viac pretoze ma vzdy zlomil a dostal sa ku mne ako v imtymnych chvilach...:)) neboj len sa jej dost venuj a rozpravaj jej o tvojich trapnostiach a potom mozno bude dobre...

larita

no dnes sme sa stretli v skole no...
hned rano na mna cakal pred satnou uplne skoro..ze naschval vstal skor aby som sa mu nemohla vyhnut...tak sme si sadli a ja som povedala ze sa citim trapne..a on ze preco..a ja ze neviem..a on ze sa nemam citi preco trapne nic som nepokazila a lepsie to nemohlo byt...a ja ze sa o tom chvilu nechcem bavit...a on ze fajn..a potom uz pohoda skoro ako predtym a uz s tym nezacal..ani ja...a naozaj si neviem predstavit ze by sa to malo zopakovat...mozno raz ale teraz niekedy urcite nie...

kikina

ja som svoje "poprvé" zazila s chalanom ktory sa mi pacil naozaj iba fyzicky a povedal mi ze nic ine okrem sexu odo mna nexce.tak som sa s nim vyspala v jeho aute. hned po tom som sa citila strasne trapne a chcela som co najskor ujst.potom mi este pisal sms ze ako sa mu to pacilo a ja som sa citila este trapnejsie. sice to vobec nelutujem ze som to spravila s nim ale stale mi je trapne ked ho stretnem a rozpravame sa. citim ako sa vzdy cervenam:D

564654

No tak mi drzte palce,dnes sa s nou idem stretnut a dufam ze to dobre dopadne,larita ako tak citam mas podobny problem ako ja takze napis ako to dopadlo po stretnuti s nim.a teraz by si mi mohla poradit asi najviac ty pretoze si zazils to iste.co ocakavas od partnera teraz?