mam toho uz dost!!!

Príspevok v téme: mam toho uz dost!!!
kiwemai

o5 nastal ten cas, ked sa mi nexce zit...a asi to aj tak navzdy ostane...nenavidim mojho otca, neznasam ho...vzdy nam len ublizoval a potom sa hral na svateho...sama pretvarka...vycitky...hadky...podcenovanie...dirig ovanie...vnucovanie... a o5 vycitky... sak uz sa tak citim, ze ani nemam pravo na zivot...potom je dobry, ale to len xvilku a potom sa uz nevladze pretvarovat, aky v skutocnozti je a zase...kvoli nemu odisla prec moja sestra a kvoli nemu odidem aj ja...este rok vydrzat doma, potom ma cakaju slzy v ociax, ze nepojdem na vysku...lebo aj keby ma prijali, tak by som prisla aj o tu stipku energie, ktora mi este ostala - vycital by mi, ze ma musi zivit...a to mna nebavi pocuvat...a nexam na Slovensku moju lasku...a tym sa moj zivot skonci...a to bude posledna kapitola mojho zivota...mam dojem, ze zivot sa toci len okolo penazi, zloby a pretvarky...mam toho vazne dost!!!

kiwemai

hey, nastastie je:) ale z casu na cas mi to pekne vrta v hlave...ale co uz...laska je laska:) inak dobre sa mam - dnes:) ktovie ako bude zajtra...ty sa ako majkas?

orešanka

Ahoj kiwemai.
nečítala som všetky príspevky ale presne viem ako sa cítiš a podľa množstva strán, nás asi nie je málo. Prežila som niečo podobné. Neustále výčitka a vyratúvanie peňazí a u nás sa k tomu pridal aj alkohol. Stále sme sa hádali, nie som typ čo si nechá skákať po hlave. Keď bol v úzkych vyhadzoval ma z domu ale keď prišla návšteva stával sa otcom roka. Bolo to otrasné. Veľmi mi pomohol môj už teraz manžel. Teraz sô ohromné možnosti. Ak by som bola na tvojom mieste išla by som určite na vyšku. Pôjdeš na internát a popri škole si nájdeš nejakú brigádu. Nebude to ľahké a ani peňazí nebudeš mať nazvyš ale dokážeš to. Tak ako ti radili už aj iní, cez leto môžeš ísť do zahraničia a prilepšiť si tak na štúdium do ďalšieho roka. Niektoré školy poskytujú aj štipendium. Nevzdávaj to len kvoli človeku, ktorý ťa deptá. Takto konečne "zvíťazíš" nad jeho rečami.

cokinka

Myslim si, ze kazdy ma v zivote svoje trampoty. Casom sa menia. Kazdy clovek musi v sebe najst dost sily na ich zvladnutie. Vela zavisi aj akych ludi mate okolo seba. Musite ma pri sebe niekoho kto Vas vypocuje a niekedy aj to staci.

cokinka

Moja matka robila vsetko preto, aby som sa vzdala cloveka, ktoreho milujem. Lebo sa jej nepacil vyzorom a nemal vela penazi. Teror na moju psychiku som musela znasat 3 dlhe roky. Niekedy som sa bala aj vyst z domu.

cokinka

Moja velka kriza, ktora trvala 3 roky sa skoncila tento september. Konecne aspon trochu moja matka zacala akceptovat mojho partnera. Uvedomila si, ze sa ho nevzdam za nic na svete. Mala som tajny vztah a som rada, ze mi nadalej funguje.