VYVOLANIE KRAMOV...

Kill

Ahojte ja sa chcem spýtať či mozem byt tehotna aj ked som sex mala len raz krvacala som a kramy mi meskaju...(ochrana sa pretrhla ale hadam si daval pozor), brusko mam mierne nafucane a mam v nom taky pocit ako keby som mala dostat kramy uz ale stale nic..

zuzka*

tak babenky, dnes rano som dostala kramy, neviem co to mu viac pomohlo,ci faniklovy caj,ktory som pila tri dni alebo to,ze sme si vcera vecer s priatelom dali cervene vinko a ... aj ked ide sice vikend,ale som rada,ze po troch tyzdnoch ich konecne mam :)

zuzka*

ja mam take divne mierne nafuknute brusko a rano som mala taky pocit ako keby som mala menzes,ale zatial este neprisiel...dufam,ze ho uz konecne dostanem,lebo som uz z toho poriadne nervnana a podrazdena ako keby som ich uz mala....priznaky su len nie a nie zacat krvacat :(

zuziacik24

konvalinka presne tak mozes, mne meskali kramy a stale ma tak bolelo brusko akokeby som uz uz mala mat menstr. Prisla som k lekarovi, ze asi to bude zapal alebo co..a on ze nie, ste v 6tt, roztahuje sa vam maternica...Sprav si urcite test

konvalinka

Ahojte, prosim vie mi niekto odpovedat, ze ci mozem byt tehotna aj ked mam bolesti ako pred menstruaciou a ked ma bolia tiez prsia ako pred menstruaciou?

zuzka*

Vazne to funguje s tym koprovym alebo feniklovym cajom, lebo uz som vypila asi 2 litre fenikloveho caju a nic, menzes neprisiel. mam ho este pit dalej alebo uz len cakat? lebo som citala,ze ani od vyvolavacej injekcie menzes nepride hned na druhy den,ale az do 10 dni,niekedy aj neskor. dnes rano som si robila zase test a vysiel negativny a nebadam na sebe ani ziadne bolesti v podbrusku.

zuzka*

simcurik tebe ako dlho meskali kramy?..ja som dnes pobehala mesto,ale koprove semienka som nenasla a tak som si kupila feniklovy caj, ked som otvorila to vrecusko s cajom tak tam boli len ciste semienka,tak dufam,ze zaberie