VYVOLANIE KRAMOV...

poradte ///

nie ja by som si to zistila..neboj..zas taka blba nejsom..ja som sa pytala ze ci nato nezabera aj nieco ine len tak ze ci aj nieco ine nemam kupit...chapes....a velmi pekne ti dakujem..si zlata ze si mi pomohla. :)

montrela

No moja, kôpor je po anglicky Dill, a ako som pisala kupis jeho semienka v kazdom supermarkete, hypermarkete , pestovatel-zahradkar, kvetinarstvo a pod. vies zalozit rubriku napisat problem a nevies si najst na nete ako sa povie kôpor????
inu radu uz nedostanes.

montrela

A este stojku-sviecku, cervene vino, teply kupel, vraj pohlavny styk...ale su to bludy. Len plane keci. Ale bylinky su o poznanie doverihodnejsie a pravdivejsie.

montrela

Ja uz som tuto temu raz zalozila a jedna prispievatelka mi poradila uzasnu vec. Menstruaciu som dostala na druhy den! Urob si caj zo semienok kopru! Kupila som ich v kvetinarstve a cely den pila riadne vyluhovane semienka kopru. drzim palec

pomozete?

no nemozem...som mimo mojej krajiny a vratim sa az za 3 mesiace a tu lekara nemam.... preto sa pytam na tieto veci ako si mozem vyvolat kramy aj sama...

asteri

masturbaciou si mozes pomoct trochu rozhybat cyklus. ale ktovie aka je pricina.... nestratila si hmotnost? najlepsie je ist za gynekologom

pomozte ...??

mohla..prepacte..tak menzes..ale ja tu nepotrebujem opravovat..ale pomoct...tak mi prosim poradte a nebuzerujte ma....