KDE SA VAM PODARILO NAJST TOHO PRAVEHO???

lyjana

Ajooj, moja skvela skusenost a vyšlo to je to praví oříškovi :-) Ako som ja nikdy na to neverila, mam 33, vzdy platilo u mna ze musi tam byt aj riadna iskra .. a uplne nechtiac sme sa našli prave na internete, konkretne na www.partneri.sk si ma našiel on môjho srdca šampion a je neskutočný ... prajem aj tebe emma, hlavne bud opatrna lebo na nete su veru kadeake typy aj škodlive. My sme si pisali, pisali, spoznavali, nevedeli sme jeden o druhom ako vyzerame, bolo nam to nejak jedno a asi to tak malo byt... lebo som citila po tych par mailoch ze je to chlap ktory vie co chce, čo hlada a ze to vo mne riadne prudilo.. :-) po 3 mesiacoch sme sa stretli, boli to riadne motyliky v bruchu a je to uplne moja krvna skupina, humor, povaha, proste ON! a ze sa lubime navzajom, neverim dodnes tomu ze net nas našiel a to dokonca on zije v zahraniči, avšak uz sa to zmenilo Laska je laska :-) Prajem ti velaaaa velaaaa štastia. a neboj mozno si crnknes napr. na ulici , vo fitku do nosuuu. Ver čo ma prist, to pride. papa

wowo

oponovala by som o tom ze macka vo vreci je zoznamovanie cez internet,,Poznam cez neho viac do hlbky ludi ako mojich dlhorocnych kamaratov.Ak sa vies dobre pytat ,,,a pripadne sa stretnut z dotycnym a pred tym si vsetko vyjasnit postoje na zivot,,tak sa dozvies viac ako nahodne zoznamenie,,alebo kolega v praci,,ludia cez net ak vedia sa bavia o velmi vaznych veciach ,planoch do zivota,a moznosti mat deti a tak,,a vidis postoje cloveka.ISte je tam vela blbcov co chcu len sex alebo su to blbci,ale to je aj v realnom zivote.ALe mozes stretnut velmi cennych ludi ktory nemaju ucas na vysedavanie v krciem ci kulturu.Iste to nevyjde na prvy krat!!ale reagovat na inzerat pripadne si ho podat je super vec.A kto sa boji nech nechodi do lesa a nema vztah,,,jeho premarneny cas a nech trci doma

andyna

Snad je ten moj mojim pravym... :)) ja som sa s nim zoznamila na internete. Zacalo to obycajnym nezavaznym pisanim a zistili sme, ze si dost rozumieme, kazdy den som cakala na jeho spravu a bola som nadsena, ked som sa zapla a nasla som si ju :)) potom sme sa stretli, zistili, ze mame o com aj nazivo a uz sa to s nami vezie piaty mesiac. a stale sme stastni :)) dufam a verim, ze budeme spolu takto stastni este veeeelmi dlhu dobu.

lorelaaai

ja som nasla otcovi priatelku ked mal 40rokov:D bola som asi akcne dieta...bol sam a smutny, mama od nas odisla...zostali sme len my dvaja..surovo som vtedy zavolala na zoznamku cez telefon:D a nahrala mu zvukovu vizitku:D ozvala sa nam jedna slecna v rovnakom veku:P dali si stretko a dodnes su spolu...maznelia, s dvojrocnou dcerou:)
aj ludia po styridsiatke predsa chcu mat rodinu a stastne zit...
myslim ze ta zoznamka predsa len nie je vzdy na zahodenie..niekedy to funguje:P

jaja

mirabelka...bolo to dost neprijemne zvyknut si na to,najma ked moja mama ma uplne opacny pristup ako jeho,ale islo to :)uz sa tym netrapim,aj jeho surodenci su fayn a s bratom si vyborne rozumiem:)takze to nie je az take zle....ale mama tvojho priatela bude musiet pochopit,ze je to vase rozhodnutie na ktore mate pravo,verim,ze jej to vysvetlite:)

mirabelka

Jaja, tak to mi je veeeelmi luto :( niektori ludia si proste nikoho nechcu pripustit do rodiny... ale kasli na to, mas dobreho priatela, to je podstatne :)
s tym byvanim sa bojim aj ja, normalne jej nevieme vysvetlit, ze mi to nechceme... vzdy o tom zacne, joj

jaja

tak to sa teste,ze rodicia vasich priatelov su taki dobri k vam,ja take stastie nemam,su voci mne velmi rezervovani,najma jeho mama....ale zato nic nemoze byt dokonale :)moj priatel je super a mame uzasny vztah :)ale byvat so svokrovcami?nikdy...podla mna je vzdy dobre zacinat tak ked mladi byvaju spolu sami...

mirabelka

Tinuska, tak to ti gratulujem :) urcite je to super pocit, ze ta beru v pohode :) pocula som uz kadejake reci na otazku byvania so svokrovcami, tak preto som sa pytala. ja este nemam svokrovcov :) ale jeho rodicia su tiez v pohode....
Ja som sa pytala hlavne preto, lebo jeho mamka by chcela,aby sme byvali s nimi, no ale mne sa do toho velmi nechce pravdupovediac, aj ked je super...