KDE SA VAM PODARILO NAJST TOHO PRAVEHO???

leona456

no ja si nemyslim ze na internete su len sami problemovi ludia, ja som tam tiez stretla skveleho cloveka. je pravda ze mozno 80 % ludi su tam magori ktori chcu len vyuzivat ale raz za cas sa najde aj normalny chlap. A to iste plati aj o normalnych stretnutiach, mojich byvalych som stretla za normalnych okolnosti (starym klasickym sposobom) a nestali za nic

emma321

stk, neviem ci mam take naroky, alebo sa pohybujem po nespravnych miestach, ale zatial mi nikto schopny nespadol do oka a bojim sa aby to nebolo takto pridlho...

stk

cau emma321, prosim ver tomu ze najdes, ja to poznam velmi dobre tu depku....
a to ze po 35 su chlapi taki a onaki a neviemaki, to su kydy
drz sa!

emma321

andy, zaujimave s tou energiu... Budem sa snazit nasilu nehladat. Cez internet nechcem, lebo je tam vela takych co by si chceli len uzivat, alebo takych co maju nejaky problem sa normalen zoznamit...

dupla

emma: takto ti poviem, v mojom okoli je dosť ludí čo su rozvedení, pracujem sludmi a v tejto dobe, je asi každý 3 rozvedení mám taký pocit, takže určite aj v tvojom okolí sú rovesníci, ktorí rozmýšlaju tak ako ty.
Že kde je taká správnačka

andy

emma321 to ma velmi mrzi to si tu neudala ze si rozvedena.Vies ja som to raz pocula ze netreba na to mysliet ze niekoho chces spoznat pretoze okolo teba kruzi negativna energia a nikto sa za tebou neobzrie.To je tak ked nebudes ani na to mysliet vtedy sa z niekym zoznamis,mozno aj on mal taky osud ako ty.Neskusala si cez internet z tvojho okolia.Teraz ma napadlo,predstav si moja suseda odysla v lete do zadranicia pracovat na par mesiacov.Po veceroch bola na internete a tam spoznala jedneho muza ktory je ,to je fakt nahoda alebo osud o dve ulice dalej ako ona byva v svojom rodnom meste.Uz aj spolu byvaju a asi im to vide.Drzim ti palce aby si aj ty spoznala toho praveho.Potom mi dufam napises.:D

dupla

emma: Ďakujem, jasne kto ma byť silnejší ako my? :-O , sme silnejšie a to ich štve.....no ja to zvládnem, ale vieš že to nieje len tak, papierom to nekončí.....a potom ten partner vlastne o čom aj píšeš no neviem - tiež mám pocit že to nebude lahké, hádam, niekto príde čo bude vedieť čo chce - je to o komunikácii a tolerancii.

emma321

dupla, neviem co si ludia ked som sa rozvadzala mysleli v skutocnosti, to ti nikto nepovie na rovinu. Ale ja mam pocit, ze uz na mna pozeraju tak trochu inak. Pamatas si film Pasla kone na betone?? "Jolanko,nemas muža, nemas pravdy!" Ale Ty bud silna a dokaz, ze bez neho si este schopnejsia jak s nim! Bojuj!