atopicky exem

Deee

Mija neviem aku stravu papa tvoj syncek, niekedy pomaha bezlepkova dieta, ale predpokladam, ze v takomto veku sa este o muke v strave asi vela neda hovorit. Ak, tak skuste, znamej to pomohlo a zbavila sa toho upravou stravy. Drzim palce

mija1000000

Ahojte, dnes mi bolo do placu, maly je cely doskriabany az do krvi, vsetko mozne citam o atopickom exeme, ale zial nepomaha. Zajtra ideme na kozne, len nam predpise nejake masticky, co nepomozu a budem zasa z toho nestastna. Maly ma 15 mesiacov.

montrela

Nechcem Vas urazit, porovnavanim. Moj pes je atopik. Musi drzat dietu,jest len lahko stravitelnu potravu ktora nezatazuje zaludok a papat len hypoalergicke granule.(z toho mi vychadza, ze na tom acidku mozno nie co bude, respektive na spravnej mikroflore v zaludku) Vyliecit sa to neda, musim mu len potlacat priznaky, lebo psikovi nevysvetlim, ze sa nesmie skrabat. Ekzemy mu natieram uspesne Belogenom, a kortikoidnymi mastami ked sa to nahodou zhorsi. A je na tabletkach Peritol. Pisem to preto, lebo su to vsetko ludske lieky, ktore kupujem na predpis v klasickej lekarni. Je mi ho luto, ked ma horsie obdobie, ako sa skrabe az knuci...ked to moje chuda tomu nerozumie.

Slaninnka

no ja mam atopicky ekzem od malicka a mam uz 18,vyskytuje sa mi uz iba okolo ust-predtym mi to putovalo po celom tele,od kolien a laktov,po krk a podobne,a pokial ho nerozdrazdim nejakym jedlom alebo niecim umelym tak je to v pohode az na to ze kazdy mesiac spotrebujem v priemere sest balzamov aby som to udrziavala stale natrete,takze mam uz miernu zavyslost na balzamoch,inak pri podrazdeni je to viac nez neprijemne ani nie z toho ze jednak to mam na viditelnom mieste ale skor ten pocit ze to svrbi a stipe,ze ide roztrhnut kozu,uz som mala na to milion pripravkov a vsetko bolo len kratkodobe,takze som zostala na obycajnom balzame ktory mam stale zosebou,niektory odporucali pit acidko,pretoze to ma vplyv na crevnu mikrofloru a ta na imunitu a atopicky ekzem je druh oslabenia imunity ale mne to nejako vyrazne nepomohalo,teraz idem este vyskusat jednyprirodne tabletky ako prirodny produkt,odporucil mi to moj brat,su na precistenie pecene a jemu to pomohlo na popraskane prsty do krvi,tak uvidim este,mozno pomoze nejako...proste sa s tym uz treba naucit zit,asi sa toho uz nikdy nezbavim,mozem iba zmiernovat priznaky