atopicky exem

Evelyn1961

dobry den, vdaka BOHU uz mnoho lekarov pozna ucinky a doporucuje alternativny lekarsky pristroj BIOPTRON, ktory lieci pravu pricinu choroby ATOPICKY EKZEM Ak mate zaujem o blizssie informacie , rada Vam pomozem. Piste na email -adresa odstránená-

modráčik

Aloe vera je na atopicky ekzem malo.Zalezi od stavu kazdeho jednotlivca.Ide o poruchu imunitneho systemu,to znamena, je potrebne prirodnou cestou dat do poriadku imunitny system.Na to su kvalitne prirodne produkty, ktore nemaju neziaduce ucinky, ani nie su navykove.A tak, ako som uz spominala tu na fore, pokial pouzivate svetelnu terapiu,je to ucinnejsie.

zzu

Ahojte, mne pomohlo na exém aloe vera, mala som exém od malička, ale odkedy som užívala aloe exém sa už neobjavil...

StanleyH

vidim ze vsetci name skvele napady, preto Omega 3 pomahaju priepustosti bunkovych membran a tym ich regeneracii a dodavaniu zivin

modráčik

na atopicky ekzem pomoze svetelna terapia.Pokial sa pouziju aj doplnky vyzivy, ako tu spominate, je to ucinnejsie a rychlejšie.Viac info:duratnakatka@gmail.co

petruska2777

Treba zaradiť do stravy výživu na bunkovej úrovni, čím sa zregeneruje bunka, a keď je zdravá bunka, je zdravý orgán, a mať zdravé orgány, znamená mať zdravé telíčko.. Vlastné skúsenosti po niekoľko ročnom trápení sa s ekzémom mojej dcérky.. Poradím,,, viac na pgabova@gmail.com

dada3245

odporucam ichtyoterapiu, mne velmi pomohla. Najprv som bola skepticka, kedze tato terapia nie je lacna, ale nakoniec sa to osvedcilo.