POTREBUJEM RYCHLO PORADIT !

Príspevok v téme: POTREBUJEM RYCHLO PORADIT !
pomozte ...

prosim vas poradte mi co somnou moze byt.... :,( mam ani nie bolesti ale taky zly pocit v podbrusku..tak asi kde je mocovy mechur..proste tam citim stale ako keby som ho mala plny a strasne mi trebalo ist na wecko ale pritom vo bec nechcem..ked sa postavim tak ma to prejde..mam to len ked si sadne..teda trosku ked sa postavim.... a kramy mi meskaju uz tyzden.. :,( poraddte co to moze byt... :,( prosim co najrychlejsie...

mončičák

... jasné že nemáš za čo - ked môžeme tak z domova pomôžeme aspon takto psychicky :)no nie? a navyše- určite nie si prvá ani posledná, ktorá má také nervy! tomu môžeš veriť na 100%. Určite to bude v poriadku - hlavne na to nemysli stále ( viem že sa to ľahko hovorí, ale skús), napusti si horúcu vaňu (môžeš primiešať nejakú tu bylinku proti zápalu napr. kamilky-tým nič nepokazíš),pusti nejakú fajn hudbu, zapáľ si nejakú aromatickú lampu, relaxuj a hlavne sa skús do zajtrajška nestresovať! Alebo zajdi do fittka- niekomu pomáha odburať stres aj to!
Je vážne malá pravdepodobnosť, že si v tom, ked kondóm nebol prasknutý!No naj urobíš, ked sa v to čím skôr presvedčíš prostredníctvom testu. Snaď ho nebudem musieť použiť aj ja :((
VŠETKO BUDE O.K. LEN V TO TREBA VERIŤ !!! :)

mamca

S najväčšou pravdepodobnosťou tvoj organizmus ešte doliečuje zápal.Dodržuj pitný režim,pre pokoj duše si kúp tehotenský test a hlavne sa už skús nestresovať.Držím palce.
A na preliečenie,ak sa ti dá,si kúp rebríček alebo alchemilku a uvar si čaj.:)

pomozte ...

ako prepac ale ja tu potrebujem pomoct a ty mi tu miesas uplne ine..sak zaloz temu....nebrala som nic..som v amerike tak lekarovi nemam sancu ist..brala som len ibuprofen na teplotu/..to je vsetko...

andzela

dobry den , prosim vas o radu vzhladom na to , ze uz neviem kde mam hladat pomoc. Vo vlasom mam neprijemny ekzem ktoreho sa neviem zbavit uz tri roky. vystriedala som uz dve kozne lekarky no nic mi nepomaha. Prvykrat som mala na moj ekzem hormonalne mlieko, ktore mi sice pomahalo ale len max na tyzden a musela som ho pouzivat stale co mi uz islo do slova na nervy. Teraz mi kozna predpisala mast vola sa to FUCIDIN H. no myslim ze mi to vobec nepomaha tak som si kupila tea tree olej , ktory mi to vysusil ale teraz neviem ako dalej lebo ma to stale svrbi a je mi to naozaj neprijemne stale sa skrabat. Prosim vas teda o radu a bola by som velmi rada keby ste mi vedeli poradit nejaku dobru koznu/kozneho v Banskej Bystrci
Za odpoved dakujem a prajem pekny den
Tatiana

sweetka

dobry den , prosim vas o radu vzhladom na to , ze uz neviem kde mam hladat pomoc. Vo vlasom mam neprijemny ekzem ktoreho sa neviem zbavit uz tri roky. vystriedala som uz dve kozne lekarky no nic mi nepomaha. Prvykrat som mala na moj ekzem hormonalne mlieko, ktore mi sice pomahalo ale len max na tyzden a musela som ho pouzivat stale co mi uz islo do slova na nervy. Teraz mi kozna predpisala mast vola sa to FUCIDIN H. no myslim ze mi to vobec nepomaha tak som si kupila tea tree olej , ktory mi to vysusil ale teraz neviem ako dalej lebo ma to stale svrbi a je mi to naozaj neprijemne stale sa skrabat. Prosim vas teda o radu a bola by som velmi rada keby ste mi vedeli poradit nejaku dobru koznu/kozneho v Banskej Bystrci
Za odpoved dakujem a prajem pekny den
Tatiana

mamca

Keď si bola nachladnutá,čo si užívala? Pila si nejaké čaje? Nie je nič výnimočné,keď po chorobe menštruácia mešká.

pomozte ...

strasne dufam ze nebude tehotna..potom neviem co by som robila...tu lekara nemam a na potrat by som nemala ist ako...som v amerike..a domov sa vracam cca za tri a pol mesiaca...dajme tomu ze za 4ri...asi ma porazi..som v strasnych krcoch a stresoch...boze dakujem vam strasne ze ste take zlate.vy am chapete...ze??no ja som tabletku po neuzila len s toho dovodu ze sme mali kondom a prasknuty nebol na 100 % a potom som dva dni po pohl styku kramy dostala...ale teraz na dalsi mesiac mi meskaju tyzden...a neviem co mam robit. :,( strasne sa bojim ale tak snad bude vsetko vporiadku....

mončičák

... tak ti teda držím palčeky aj ja nech sa ti krámy rýchlo dostavia, lebo viem asi ako ti je. Tiež na ne čakám ako na spasenie- ale po "tabletke po" bohužiaľ- musela som ju užiť, kedže sa nám to nejako pekne vymklo spod kontroly :(
Určite budeš v poriadku - neboj:) držím všetkých 20 palcov- heh

pomozte ...

dakujem ti strasne moc... :) ano ak sa bude dat tak hned dnes si pojdem kupit test...no a s tym gynekologom je to vacsi problem bo domov dojdem az za 3 mesiace... ;,( drz mi palceky nech nejsom..ale tak kondom sme mali a prasknuty nebol..potom som to odtestovala..vies ked ho napustis vodou a nic..hehe a nebol prasknuty to viem...:)