Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

POTREBUJEM RYCHLO PORADIT !

Príspevok v téme: POTREBUJEM RYCHLO PORADIT !
pomozte ...

prosim vas poradte mi co somnou moze byt.... :,( mam ani nie bolesti ale taky zly pocit v podbrusku..tak asi kde je mocovy mechur..proste tam citim stale ako keby som ho mala plny a strasne mi trebalo ist na wecko ale pritom vo bec nechcem..ked sa postavim tak ma to prejde..mam to len ked si sadne..teda trosku ked sa postavim.... a kramy mi meskaju uz tyzden.. :,( poraddte co to moze byt... :,( prosim co najrychlejsie...

lucynka123

a je to normalne ze ma boli podbrusko....to je zo stresu???mala som tyzden po kramoch(5dni)ked sme spolu spali...mam nepravidelne

lucynka123

mam strasne stresy...skoro nic nejem...stale na to mylsim...boli ma podbrusko...priatel je uplne kludny...hovori ze mu mamm verit...

lucynka123

ahojte...mam strasny strach...pred 7 dnami som spala s mojim priatelom...mali sme kondom ale ten sa pretrhol v polke...ale este nebol..vzali sem si druhy a tam sa spravil...robila som si uz 2 testy a vysli mi negativne....mozem tomu verit??robila som si ich vzdy rano

majika

uf no odhodlala som sa napisat, lebo uz neviem koho sa mam opytat...uz mi 6 dni meskaju a mam strasny strach ze sa nieco s mojim chalanom stalo...nemalo sa to ako stat ale aj tak som v strese...co mam robit??

mončičák

ďakujem moc za povzbudzujúce slová :) Vieš - mám len 18 a preto sa tak moc bojím. Tabletku som užila do 12 hodín (hned na druhé ráno mi ju bol drahý kupiť)A navyše, povedal, že to je len "pre istotu" aby som bola ja pokojná, lebo na mne videl, že sa takto na ostro bojím! Ale vieš...náhoda je blbec!!!! Toho sa bojím najviac. No ale krámy stále nič - len som sa trochu vyhádzala a to je všetko :( ale hádam sa to dostaví! No pre pokoj na duši, si pôjdem asi cez týžden kupiť aj ja ten test- aby som bola už v pohode tak ako ty.
A malá interupcia? hm.... priznám sa, že som o tom ešte nepočula a ani sa našťastie nikdy nezaujímala. Ale- teraz by ma to aj zaujímalo. Vieš o tom niečo bližšie?