ako sa zmenit?

Príspevok v téme: ako sa zmenit?
vera

mam 18 a som ina ako moje rovesnicky.oni sa zabavaju a ziju.ja sedim stale doma.nie ze by som nemala prilezitost niekde vypadnut ale ja nikam nechcem ist mam strach.mam zo seba komlexy ze kdekolvek som vsetci sa na mna pozeraju a ohovaraju ma.neviem do kedy sa budem vyhovarat na to sa som chora atd ze nemozem ist von

vera

JA SOM sa s mamou o nich vobec nerozpravala ale nepacilo sa jej ako ziju ze by ma mohli do toho stiahnut.teraz su z nich fetacky.ale na druhej strane nie su take zakomplexovane ako ja

kiwemai

tak take dievcata neboli tvoje prave kamaratky...ked sa niekto v kuse zabava na ukor druheho a tomu druhemu to neprospieva, tak to nieje kamaratstvo...kasli na ne...

vera

ste strsne mily ze pisete.ale ja som nebyvala taka chodila som na disco a tak.no mala som take ,,kamaratky" ktore sa na moj ucet zabavali vraj smiesne vyzeram ze cudne chodim a vela ineho.potom som s nimi prestala.ale komplexy ostali

zanocka72

Keď som mala 18 ako ty tak som nikam nechodila -vôbec som sa necítila na ten vek ,pripadala som si ako 13.ročné vystrašené decko,že čo tam chcem.Tiež ma štvalo keď odo mňa stále pýtali občianku.Teraz mám 34 a rada s kamoškami ,alebo manželom občas niekam vyrazím a teraz mi to pripadá aj v pohode/ale kamošky a manžel sa zasa cítia staro na "poskakovanie"-no čo narobím asi to mám posunuté.

pribinacek

Odkiaľ si Vera?Keby si chcela,mohli by sme sa stretnúť a niekam vyraziť.Aj ja som na tom bola ako ty...mala som zo seba komplexy,z toho akú mám postavu a tiež s tým tancovaním,ale nechala som sa prehovoriť a išla som medzi ľudí,uvidíš,pôjdeš ray,dvakrát a potom ti to bude pripadať úplne normálne a neboj,nikto nie je dokonalý

kiwemai

a co sa tyka tancovania, tak tancuj po svojom...ako vies a ako to citis...no a co, ze nepojdes podla rytmu? to vobec nevadi...ja tancujem strasne a uz som sa s tym zmierila...no a co? nex si myslia...a ked sa tak zapozeras na disce, tak zistis, ze aspon polovicka ludi skace po svojom:) a skus hoc aj tu na nete vyhladat nejake dievca z tvojho okolia...mozno najdes kamaratku, ktora je tebe podobna a budete si rozumiet...

damaxy

vera ja som to myslela ako príklad,íst na niečo iné,ja som to skôr chápala,že oni ta tam volajú a to nie je to čo by si ty rada.Preto som to takto napísala,že hladat priatelov cez spoločné záluby a to čo máš rada,niekto kultúru,iný horské túry,další fitnes a podobne.Teraz chápem šla by si ale máš zábrany.No tak to si musíš trochu zvýšit sebavedomie,naučit sa disko tance,naučit sa líčit obliekat aby si bola sebavedomejšia a potom nebudeš mat z čoho komplexy.Takže trochu popracuj na sebe alebo si nájdi kamošky čo ti v tom pomôžu a tvoj komplex spolu s tebou zlikvidujú