Vitamíny - ako často?

Príspevok v téme: Vitamíny - ako často?
braňo...

Čaute. Potreboval by som poradiť. Dnes je doba všeliakých "A-Z" vitamínov tabletiek Quantum a iné všeliake. Hovorí sa, že to nie je zdravé a aj to, že je to dobre. Na krabičkách píšu, že každý deń sa môže jedna tabletka, no nie je to škodlivé na pečeň?
Aké je optimálné davkovanie je som si zvolil, že raz za týždeň aby to nešlo na pečeň, veď to je tiež podstate chémia "lieky" aj keď vitaminý... A tak ako píšu že každý deň to sa mi zdá veľa nie?

agina

Nepochopim matky, ktore sa dali zlakat reklamami na vitaminy Martankovia.To uz je naozaj zhovadilost.Dnesne deti su vypasene, sedia len pred televizorom, alebo pred pocitacom, maloktore sa dnes intenzivne venuje nejakemu sportu, chipsy, cukriky, cokolady, koly, sladke vody. To je strava nasich deti.A samozrejme sa to odraza aj na ich zdravi.A potom ich matky dopuju jkadejakymi chemikaliami.Je to na zvazenie.

[zruseny12]

ja som brala QANTUM,KYM SOM SI NEKUPILA INE DOPLNKY A BOLA SOM S NIM SPOKOJNA...BOLI TO VITAM.A MINER.V TAKEJ PLASTOVEJ FLASTICKE....

Ivka 1

Braňo závisí akým spôsobom sú vitamíny spracované,koľko farbív a chemických prísad obsahujú,koľko dokáže organizmus
vstrebať.Napíš na mail ak chceš.