Gynekologicka alebo rozvod

tolpik

sedmikraska to preco ma manzelovi klamat ked sama pise ze dotyk zeny je jej neprijemny a teda preto si vybrala chlapa nech tento dovod povie manzelovi

sedmikraska

tak mu vysvetli, ze doktora vobec nezaujima prave ta tvoja, vidi ich za den desiatky a je tam len od toho, aby ti pomohol a myslim si, ze gynekologom to urcite nerobi dobre, ved tolko zapalov a rozne sfarbenych vytokov, by som sa nedivila, keby uz nemal chut ani na vlastnu zenu doma :( vyskusaj to tomu tvojmu podat s usmevom, ze je mile ako ziarli, ale naozaj sa nemusi obavat

vierka

Gynekológ je predsa len chlap.Žena skôr príde na to,o čo ide.myslím pri vysvetľovaní problémov pacientky.

vierka

Ja som pracovala u ženy-gynekologičky/teraz som na MD/A absolútne nesúhlasím s tým,že muž-gynekológ je lepší odborník.Pamatajte si jedno,mužovi nepoviete to,alebo až toľko koľko žene.Nie raz boli za mnou kámošky,že ako mu majú vysvetliť ten onen problém.Povedala som im,že predstav si na jeho mieste ženu,a hovor.Povedali,že to sa nedá.tak ostávalo už len zmeniť doktora na lekárku.

sadap

je to zaujimave ked zeny ohovaraju zenske lekarky aby mohli chodit k muzom teda same tvrdia ze zeny su neschopne nieco take zvladnut

jaja

pochybovala by som o vete- muži sú lepší v gynekologii- nesúhlasím! lebo muž - gynekolog musí byť zažratý do práce+ musí mať ľudský prístup, lebo inak problémy žien nikdy nepochopí a taktiež problémy s hak... a potom je to jedno aké je to pohlavie, ked splna spomínané 2 požiadavky... ide skôr o prístup, aj ked si myslím, že k ženským problémom má bližšie žena, kt. niektoré možno aj prežila...

asko

ako moze byt muz lepsi v gynekologii ved on sa rozumie len teorii teda co si precital a co mu ty povies to si neviete zabezpecit servis svojej susky same? a co tak dotyk zeny je neprijemny a preto muz