Gynekologicka alebo rozvod

marfuška anjelik

Verím,že sú aj takéto prípady,ale od takého lekára by som odchádzala okamžite. No ku gynekológovi sa chodí v sukni,boli časy,keď takéto upozornenie viselo dokonca na dverách ordinácie.Ale doba sa zmenila,ja si sukňu vždy hodím do tašky,hocijakú,aj tenučkú letnú a v kabínke si ju pred vyšetrením hodím na seba.Takto sa mi nemôže stať,že po vyšetrení sedím na stoličke nahá,kým lekár zapíše potrebné údaje do kraty,poučí,príp.vypíše recept.
Ale je možné,že fakt mám v živote šťastie na lekárov,gynekológov.Chodila som aj k žene,výhrady naozaj voči nej nemám,bola dobrá,ostala by som u nej,ale odišla som kvôli jej hubatej sestričke,ktorá na každého nakričala a bola doslova protivná.

jaja

čítala som tú tému, ale to nie je normálny postup... normálny lekár ženu po prehliadke pošle obliecť , a potom s nou konverzuje, a ked nie, tak nech sa sama ide obliecť. a keby to urobila žena-lekárka, tak je to ok?? podla mna nie je dôvod žiarliť na lekára-muža-gynekologa, pokiaľ je s ním žena spokojná!!!

dent

v kategorii zdravotnictvo je tema "gynekolog-je to normalny postup" to je ponizenie zien a nechcem aby to robili mojej zene a do papierov pisu ine ako v skutocnosti robia nahe zeny sedia na stolickach a nemaju odvahu ozvat sa ved je to vsemohuci pan doktor hlavne ze je mily prijemny skoro ako milenec to gynekologicka nedokaze byt taka ved ona je len zena a predpokladam ze toto vadi arrike

marfuška anjelik

Neviem,či mám v živote šťastie na lekárov,ale nikdy sa mi nestalo,že by sa po mne gynekológ díval inak,že by bol neslušný,či mal poznámky,alebo by mi inak vadil. Moje skúsenosti s mužmi lekármi na gynekológii sú skutočne dobré,vždy išlo len o ten medicínsky problém,kvôli čomu som tam bola.A môžem povedať,že som vždy dostala potrebné vyšetrenia,takže ja by som nemenila.

dent

ale ved jej nikto nebrani aby chodila na gynekologicke prehliadky a ze to ma byt zena snad to stoji za pokoj v rodine a uz aj ja trvam na tom ked tu citam ako vas clapi ponizuju nechaju vas sediet na stolicke po vysetreni a nepozeraju sa vam do oci ale na stehna

kocecka

MUSIM POVEDAT O PODOBNOM PRIPADE SOM UZ CITALA, ALE TOTO JE OZAJ PREJAV PRILISNEJ ZIARLIVOSTI. nECH SA TROSKU MANZEL ZAMYSLI A POCKA NA RIESENIE OZAJSTNEHO PROBLEMU, LEBO TAKATO HLUPOST. AZ RAZ PRILIS NESKORO ZISTIS, ZE NEDAJBOZE MAS NEJAKU GYNEKOLOGICKU CHOROBU A PRIDE SA NA TO NESKORO, LEBO TA K TOMU GYNEKOLOGOVI MANZEL NEPUSTIL....AK ZIARLI NA TOTO, TAK POTOM ASI NA KOPU OSTATNYCH VECI.nEDOLEZITYCH.

...

loooooooool.... no dobre - tak akoze podla mna je ta ziarlivost adekvatna vypovedi o tom, ze dotycna nechce, aby sa jej dotykala zena:D

pravda je taká...

arrika- isto to len tvoj manžel (a dalších, čo tu nepíšu) má taký problém, ale nie s lekárom, ale neprimeranou žiarlivosťou, lebo to je normálne mať muža gynekologa, dokonca je ich viac ako žien.... nenechaj sa vydierať! a ak si myslí, že je na tom niečo vzrušujúce, ked ti do... pchajú niečo nasilu, tak mu vysvetli, že ti to nerobí nijak dobre...!