Gynekologicka alebo rozvod

dada

Gynekologa by som urcite nemenila,preco??Ze sa panovi nepaci??Ma smolu,nie on tam chodi,ale ty,ked ti lekar vyhovuje,tak ho nemen..

marfuška anjelik

Ja som svoj názor už tu na túto tému napísala. Čo sa týka druhej otázky,ak hovorím o gynekológovi doma,môjho muža vôbec nezaujíma,či chodím k žene,alebo ku chlapovi.Ale z rozhovorov vie,že je to chlap.A pokiaľ si nesťažujem ja,tak mi nehovorí do toho nič. Je to lekár,je to odborník,tak čo.Doteraz som chodila vždy ku chlapovi.Ale raz,bola som tehotná,šla som na poradňu a môjho lekára zastupovala žena.To čo som zažila bol ako zlý sen.Tak necitlivo na mňa vtedy nakričala,že som išla šokovaná domov. A jeden pôrod som mala pri chlapovi,druhý pri žene.Nemôžem sa sťažovať ani na jeden. Ale pri susednom pôrode bola iná gynekologička...ľutovala som tú rodičku...

dent

a keby tam pracovali tri zeny tak utekas na opacny koniec mesta za chlapom ani len z vlastnou suskou si neviete poradit aj k tomu potrebujete chlapa

milana

Ako by to mal brat? V nasej polyklinike (ako sa pise toto slovo?) su napr len doktori - muzi (traja). Ak by som chcela zenu, musela by som chodit na opacny koniec mesta. Keby bola dobra odbornicka, tak ok, ale kedze som spokojna so svojim, nevidim dovod. Keby to muzovi vadilo, asi by som sa len z chuti zasmiala. Arrika, manzel ma problem! Takato ziarlivost nie je normalna. Je to CHORE. V com ta este takto nehorazne obmedzuje???

arrika

a to len mojmu manzelovi robi taky problem? ako to znasaju vasi manzelia myslim teda pritomnost gynekologa alebo im to tajite?

Ucitel

Ahoj arrika. To je maximalna žiarlivosť. Keď Ťa takto obmedzuje . Podľa Mňa by si sa mala s ním rozísť lebo to bude len horšie a horie vermi prosím.
Nájdu sa aj lepší než je on, človek v živote musí mať skúsenosti aby si vážil dobrého človeka..... veľa šťastia keby niečo napíš na janci.hostujem.sk

dent

porvnavat gynekologa s kadernickou no neviem niekomu dosli argumenty lebo zatial mi ani jedna nesiahla na pohlavne organy alebo vam sa gynekolog zaobera s ucesom?

jaja

elablue- prečo si to myslíš, rodila si aj pri žene?? síce ked si spomeniem ako dopadla moja mama pri žene.... to bolo dávno.