Socialna fobia

alpaka

neviem naco zakladas tolko tem...ale asi si na tom fakt zle.podla mna chod do nemocnice najdi psychiatriu a tam ti poradia.alebo si zober telefony zoznam a tam musis mat vypisanych psychologov aj psychiatrov a v tvojom pripade by som radsej isla za psychiatrom,lebo ten ti hned napise aj nejake lieky co psycholog nemoze.s liekami to budes mat rychlejsie za sebou:o)rychlejsie sa das dokopy.

soc.fobia1

to si uvedomujem ze to bude len horsie ak stym nic neurobim , preto hladam pomoc nemam sajnu za kym mam ist, chodim ku homeopaticka, ale nezabera to , myslim ze ani neviem ako to ma liecit len skusa potrebujem nejakeho odbronika najlepsie v kosiciach

damaxy

Najvyšší čas robit s tým niečo,potreboval by si možno pár posedení pri psychologovi,ktorý by ti pomohol naučit sa riešit a zaujímat správne postoje.Ak to zanedbáš môže sa to zhoršovat pomaly a o nejakých pár rokov môže byt len horšie.

soc.fobia1

ahoj hyla vies nieco o tom co som pisal, nevies mi nejako poradit pozriem sa na tu uzkost chcem sa liecit len neviem za kym mam ist , chcem nejakeho odbornika

hyla

ahojky a je ti zle na odpadnutie,je ti zle od zaludka a srdce ti bije ako zvon ze mislis ze sa zadusis,toci sa ti hlava?ak ano je to pan icka porucha.nic sa neboj je to psychickeho povodu.ja ju mam tiez musi sa liecit.je tu forum uzkost kde to rozoberame tak napis tam.