Dlžka penisu

carywbjw

Penis Extender - tonzes.com Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 16 cm, takze spokojnost.

toni2503

AdamKrt.. ha ha ha dobre si napisal, strcite ho do ula abudeeee taaaky velky a hruby ze az.. ked som si topredstavil, tak som sa smial..:):):):)

andrejcik

ludia mam taky problem mam 23 rokou a mam velmi velke problemi z evakulacijou velmi richlo sa spravim pod 5 minut mam priatelku a nechcem onu prist prestala somnou spavat ze nesom vikoni a ze ju to uz nebani ze to neje normalne ak clovek sa spravi po 10 vpichou ked ma fajci je vsetko ok ale jak ile pride pohlavni vstik som hnet spraveni za radi vopret dakujem skuste mi napisat ci su neake tableti na utlmene dik

looser

môže niekto povedat či dlhí 14cm ...v obvode 11 na hrubku 3.8cm stači aby som si norlane užil s babou alebo radšej to ani vytahovat nemam

2jolca2

tak panstvo.. ono to je tak ako velkost prs...nekdo ma rad ked pod nimi nemoze chytit dych ..iny ma rad tak do ruky...
ja mam 35 a poviem ze som si za mladi uzila oj oj s chlapcami co boli stedro obdareni..no ono priroda niekde ubrala inde pridala,ale ani jeden nebol ten pravi..az raz dosla dlzka normal pre mna az prekvapivo malo po byvalom,ani tak naruzivy nebol moj terajsi muz ,ale laska prisla a nevymenila by som ho za ziadneho zrebca lebo kde su ti co ma vyniesli do nebies ??prec ako spomienka na nich...laska je laska a vtedy sa na cm nehladi