Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

elle

Marek nezufaj. Nas dobry kamarat mal zapal trojkl. nervu, mal ochrnutu polku tvare a po tyzdnovej liecbe bol uplne v poriadku bez nasledkov a to ma len 45 kil aj s topankami.. Drzim palce.

_Marek

Je to psycho cele.Alexandra to citi.je taka nepokojna.Nechcela sa ani kupat ani spinkat.Proste vidno na nej ze jej chyba mama.Uspaval som ju asi 3 hodiny.Ani tak nejde omna ja to zvladnem aj s malou to viem ale skor sa bojim o Lenku.Sama nevie ako to bude dalej.Ci sa z toho dotane alebo nie.Ale ja verim ze ano.Dufam.

dd

ja sa pridavam k numero1..Lenke nech sa dari, zelam vela zdravicka!urcite sa vsetko opat vrati do normalu a bude dobre!hlavne nestracajte vieru :).

numero1

Marek,tak v prvom rade chcem napisat,ze je mi luto,co sa Lenke stalo.Urcite treba Lenku psychicky podporit,treba,aby si jej ukazal,ze pri nej stojis a ze veris,ze vsetko sa da znova do poriadku,aby si bol jej oporou a pomohol jej v tejto tazkej chvili.Viem,ze to nie lahka situacia ani pre teba.Drzim palce.

_Marek

Bol som zanou.Je hotova.Plakala.Teda ledva plakala.Vraj ju to neboli len proste jej trha s polovicou tvare a nemoze snou pohybovat.Bojim sa onu.

dd

Marek, drzim palce, aby sa Lenke polepsilo a cim skor to prekonala..musi byt chudiatko riadne smutna, bez malickej, bez Teba. s tym mlieckom sa urcite porad s nejakym pediatrom, su rozne druhy tych umelych mliek pre deticky..verim, ze to zvladnes, aj ked je to velmi tazke..

numero1

To ano,ked jej vysvetlis situaciu,urcite ti poradi aj ake mliecko bude pre malu najlepsie v pripade,ze od Lenky nie.