Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

dd

Treba verit, ze jej lieky zaberu..a mozno prave preto, ze je mlada, tak sa z toho dostane :).nech sa drzi!
no nam sa mala podarila o rok skor, ako sme cca planovali(dost sme sa o detickach rozpravali a obaja sme vedeli, ze ich chceme spolu)..ale uz davno som pochopila, preco :).sme obaja veriaci a vzdy sme prosili Boha, aby nam dal dieta vtedy, ked to uzna za vhodne, v ten pravy cas..a ja uz viem, ze to ten pravy cas bol.. :).mal to naplanovane perfektne :).

_Marek

Urcite zanou pojdeme zajtra.Som zvedavy ako je natom.Cital som ze sa to nejako vyliecit aj operaciou ak by uz nic nezabralo.Ale tak urcite jej lieky zaberu.Vravela mi ze je to neboli len proste ze nevie hybat svalmi.Stve ma to.Rad by som teda vedel ako sa jej nieco take mohlo stat.Ved ma 20.Je nestatna nemoze kojit malu mlieko vylieva.Neviem ako inak by som jej mohol pomoct okrem toho ze budem prinej.
Akurat mi pisala smsku ze dufa ze som umyl riad po sebe :D este ze ma chut na srandicky.

Aj ja som si tu zbezne presiel nejake temy a vidim ze niektori chlapi nam tu robia velmi zle meno.Hruza.Ale tak kazdy ma nejaky ten dovod spravat sa ako debil.Ja som nikdy nemal problem stym ze by som nevedel co by som urobil keby moja Lenka otehotnela.Ale tak zase my sme uz boli po svadbe ked otehotnela.

dd

Marek dakujem za pozdrav, urcite Lenku pozdrav aj zajta, ak za nou pojdete!si pis, ze si vyborny manzel a otec!ved pozri, ako sa o Lenku aj Alexandru staras..je tu na zdravi nejedna tema, kde pisu mlade baby, ktore tehotne opustili priatelia(vzdy mi je to velmi luto, ked sa nieco take docitam..lebo aby chlap nechal svoju priatelku tehotnu tak a este ju aj obvinuje z kadecoho..).
chapem aj, ze si velmi sklamany z Tvojej mamy..ja som tiez sklamana z mojej svokry..vzdy som si vsetko predstavovala uplne inak..a vidis ako som tiez dopadla..bohuzial, rodicov a v podstate ani svokrovcov si nevyberame(ti pridu automaticky s nasim vyvolenym..)..

leerka

marek, drzim, tebe, lenke aj malej palce, neboj vsetko dobre dopadne, len treba dufat a verit, aj ked je to asi tazke...a mne s ato asi lahko hovori....ale teraz je dolezite aby si ju psychicky podporoval a stal pri nej...ale to sa nebojim,,,,si skvely manzel aj otec...co aj lenka pisala....tak drzim palce .....

_Marek

Najviac sklamany som asi z mojej mamy.Ale to neriesim.Lenkin stav sa nijako nezlepsil.Vyzera byt uplne vydesena.Lekar mi povedal ze jej nasadili lieky ale ze musime pockat.Tak ja neviem.Mala zatial pocuva.Kebyze sa vyskytne nieco neriesitelne ozvem sa.

dd

aspon ako vidis, ako sa hovori, ze v nudzi spoznas priatela...aj ked je to velmi smutne, ze nikto iny neponukol svoju pomoc...verim, ze to s Alexandrou zvladnes, ved si Lenke vela pomahal a keby cosi, kludne napis, opytaj sa :).urcite sa najde niekto, kto poradi :)...majte sa pekne a hlavne pokojnejsie:)!

_Marek

Nikto iny okrem Lenkinej mamy a nasej kamaratky sa neponukol ze mi pomozu s malou.Ale ja sa onu postaram radsej sam.Dufam ze sa Lenka uzdravi co najskor.
Viem sa o Alex postarat ale mama je mama.Je pravda ze su spojene mala nespala pokojne.

dd

Marek, to je jasne, ze to citi..ona je este s Lenkou tak spojena..ja to vidim velakrat na Betke(a to uz bude mat v juni 2roky..), ze tiez ked mam nervy, alebo sa pre nieco trapim, tak zle spinka, castejsie sa budi, je nervoznejsia, uplakanejsia..a predsa,Alexandra je este malicka, Lenka je s nou cele dni a noci..urcite sa o nu staras aj Ty, ale mama, ktora je "na drate" 24h 7dni v tyzdni..a zrazu tu nie je..to sa neda nepocitit pre to dietatko.viem, ze sa to lahko hovori, ale hlavne nech sa co najmenej stresuje a nech nezufa!