Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

_Marek

Ale ved aj ja som jej to hovoril.Snivala otom vsak uz do detstva a nechce sa toho ani za frasa vzdat.Ma pocit ze je taka nevyuzita a chce zalozit to centrum aby sa tam stretavali viacere matky navzajom si pomohli mozno obcas postrazili deti a tak.Nepozna tu vela ludi.Nie je tu tak dlho.A pomoc moze cakat len odomna mojho otca a kamosky s manzelom.Ale aj oni maju svoj zivot.Ja mam zase na hlave firmu ktoru nemozem len tak nechat pretoze z coho by sme potom zili?Urcite ma chapete.Mozno ju presvedcim aby pockala kym mala bude chodit aspon do skolky.ved ani v 24 nebude neskoro nato aby studovala na medine.A dovtedy sa mozno aj prestahujeme do Bratislavy aby nemusela kazdy den lietat hore dole.
Musim sa snou otom vstekom porozpravat.V poslednom case vsak nebolo kedy.Ked som prisiel domou stihli sme sa akurat tak porozpravat o malej venovat sa jeden druhemu a to som naozaj nemal chut kazti recami co dalej a tak.
Ale uz som si uvedomil ze si ju posadim na stolicku a aj napriek jej tvrdohlavosti jej poviem ze musi trochu zvolnit tempo.

lleilla

Marek,verim,ze Lenka vie,co robi a nedovolim si ju kritizovat.Ja len,ze by si mala velmi dobre premysliet,co chce...SIce je pekne,ze chce pomahat,zakladat centum,studivat medicinu,ale ma aj starostlivost o domacnost a malu...a medicina je fakt drina a nie dni,ale noci presedene nad knihami,to mi ver.Dost pre medicku,aj bez vsetkych povinnosti,co si Lenka uz teraz na seba vali..Netvrdim,ze to nezvladne,ale nech sa neznici uz v 20-ke.viem,o com pisem a to mam len to studium...

leerka

marek s tymi nemocnicami som to myslela tak, ze uz nebude chceit byt ako pacientka, ze uz toho ma do konca svojho zivota dost, ved viem ze chce ist na medinu, ze tam je dokonca prijata, takze je jasne, ze sa z nemocnicami bude stretavat ale z tej druhej strany, ona ako lekarka, nie pacient....vies co som tym chcela jpovedat

_Marek

Leerka asi tam Lenka bude musiet byt.Chce totiz studovat medicinu.Aj ju tam prijali ale otehotnela s alex takze uz nestihla.Ale pojde tam.
Bol som zanou.lekar mi povedal ze podla vstekeho to bola nozaj vycerpanost.Prehnala to.Neviem teraz co stym.Aj vdaka mne tam teda je lebo som jej nepomahal tak casto :(

mrvulka

ja keby som mohla,tak doma aj rodím.ja viem,môžem,ale radšej neriskujem.:D
nemocnice nemusím.Ako sa vraví,že pod lampou najväčšia tma.už rok mám doma papiere na preventívku

dd

ani ja sa jej necudujem,ze je nervozna a nechce byt v nemocnici..ved kto by chcel..ja ked si mam predstavit, ze by som mala ist do nemocnice na niekolko dni, byt tam sama, bez manzela a dcerky..no koniec..a co oni bezo mna..ani si to neviem predstavit a som cela stastna, ze to nemusim riesit..dufam, ze Lenka pride coskoro domov!hmm..mozno to mohlo byt tak ako Leerka napisala..okolo hentakych veci je plno plno starosti, aj ked je to nadherna myslienka, velmi prospesna a naozaj take materske centrum je dobra vec, aj to ubytovanie pre tyrane matky..je to skvely napad a urcite v dnesnej dobe sa to vyuzije!len mozno toho na nu ozaj bolo vela..ked ma aj Alex,aj starost o domacnost, ten zapal mala a este do toho kopa vybavovaciek..vsak uvidite, co a ako, len aby to nebolo nic vazne!drzim prsty :)

leerka

nikomu sa nehce byt v nemocnici, ani sa jej necuduj, ved v poslednom case tam bola dost, .....takze nemocnice asi nebude musiet videit do konca zivota..... mozno to nebude nic vazne, ja si mylsim, ze to bude mat z tych "nahanaciek" . vies stara sa o alex, domacnost, teraz beha do obchodu a tak a este teraz, ked chcela s tym centrom pre matky zacat..... asi to bohuzila jej telo neunieslo a vyplo..... asi to bude len vycerpanost.....

_Marek

Nic nove neviem.Tlak uz ma relativne dobry lezi.Robili jej testy nejake ci nema nieco so srdcom.Mozno nejaku vrodenu chybu o ktorej ani nevedela.Nebol som este zanou.Nestiham.Dnes by sme tam mali skocit s Alex.Ale teda viem ze je poriadne nervozna z toho lebo tam nechce byt.Je tvrdohlava.

leerka

ahoj, dufam a verim, ze lenka sa uz ma lepsie a dnes nam o nej prinesies neake info poyitivne.....ja sa ti ani necudujema normalne ta obdivujem ako to vsetko stihas, skola, firma, a mala alex, ale vies ako sa hovori ze co ta nezabije , to ta posilni a myslim, ze vas toto vsetko len posunjie vpred, tym myslim, ze mozes vsetkym ukayat ako sa vies o alex postarat aj bez ostatnych a mozes bzt sam na seba za to hrdy..... niketori chlapi by to nezvladli.....tak s amajte pekne a ozvi sa, oc je nove....