Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

leerka

marek to vazne, to u vas tusim nema konca kraja, a z coho ma taky vysoky tlak? bolo jej zle, alebo ako ste vedeli, ze sa nieco deje....joj, prajem vam, nech vas to uz obchadza....a drzim palce.....snad tam nebude dlho.....

dd

:D no ved to bolo tak viac-menej na pobavenie :D..ale sak co, keby sa s Marekom dohodnete, tak co koho do toho, ake saty si das hoc aj den po porode..vsak minule som videla fotku Veresovej, ako odchadzala z porodnice po porode syna a co :D.vsak to je jej vec, ked vypada dobre a ma na to figuru, preco nie :)?
neboj, vyhladovena Betka nie je..aj ked niekedy sa tak napraska, ze by si povedala, ze tyzden nejedla :D.ale som rada, ze jej chuti :)

lenuliatko

dd no tie R-436 su fakt ze pecka.ale to by boli zase reci ze 4 mesiace po porode v takych satach skoro priesvitne....:D a marek by odpadol.
no jasne chod dat papat malej neze bude vyhladovana chudatko :D nasa alex pisti lebo marek ju kupe...v strede dna ale nevadi.vecer ide do bratislavy po kamosa na letisko tak chcel sa este s malou vyblaznit.

dd

ok, ja sa lucim..Betka chvilu pootravovala tatina, tak ju idem obriadit a cosi jej dat aj zjest :)..zatial sa majte pekne a pozdravujem Alex :)..

dd

ja som mala take ine svadobne, kedze som uz mala riadne brusko(v 7.mes.tehu sme sa brali), tak som mala vyber riadne obmedzeny..mala som take s princezovym strihom, pod prsiami sa rozsirovali, aj mi vcelku fajne schovali brusko :D.baby mi hovorili, ze spredu ani nevyzeralo, ze uz som v tolkom mesiaci tehu...
ano tie K06 su pekne :).mne sa pacia aj K44..take blaznive farby, ale sa mi pacia :D.alebo aj K64, K619 a K683 su zaujimave..a tak za stredom tej ponuky, co tam maju, tam su jedny s kodom E061 tie sa mi velmi pacia.alebo aj R185 a R186 vyzeraju dobre :). a R436 a R439-441 nemaju chybu :D (to tak pre inspiraciu :D) a inak sa mi este velmi pacia Y635 (predposledne)..

dd

www.danica.sk odtialto som mala pozicane saty na svadbu, maju tam na nete kraaaasne spolocenske saty...dalo by sa vela vypisat, co sa mi pacia a obliekla by som si ich na taky vecer :)

lenuliatko

no ale ved aj mne sa pacia take.ale nechcem byt teraz nejaka prehnana.je to normalna firemna akcia.tak chcem vyzerat elegantne ale nie prehnane.nenasla si este nieco na nete?