Magnetické náramky

faslalap

Moja starká sa bez magnetického náramku nepohla z domu, takže o nich dávno viem stále som si vravela že si aj ja nejaký kúp. Aj sa tak stalo nosím ho nonstop 24.h.a cítim sa fajn. Mne magnet pomáha aj na chrbticu ked chodím na Rh.

dodo888

mna zlakali tie"mužské", kupoval som od energetixu v Ba, ale často sa mne aj priateľke trhali (gumka v náramku, cca 3 retiazky), ani raz nám to neuznali, že sme to spravili sami. Tak možno, ked zoženiem inde...Verím, že fungujú

sonka

ja som taký náramok dostala od kamošky - ona má jeden a ja druhý. Nosím ho rada a veĺmi sa mi páči. Až neskor som sa dozvedela, že može posobiť aj na zdravie a pod. No, ale ja som zatiaľ nezaregistrovala žiadne negat. zmeny, takže v pohode. Len ich nedávajte blízko hodiniek :D

momo

Ja som dostala náramok a nosila som ho pár dní,potom sa môj stav zhoršil.Mám ho nosiť alebo nie? som unavená,neviem spávať a už 5 dní ma bolí hlava. Ďakujem za odpovede

aduliena

Ja sa neviem rozhodnúť, či si ho kúpiť alebo nie, každý mi tvrdí niečo iné. Preto chcem poznať názory viacerých.

stix

diskusiu o magnetickych naramkoch som tu uz raz zaviedol, z prispevkov som sa dozvedel ze tie naramky mozu mat liecive ucinky, napr. proti reumatickym ochoreniam alebo mozu sluzit aj ako prevencia proti nim...