Ako si omotat chlapa okolo prsta?

aniz

Mam omotanych dokonca aj vsetkych byvalych:)Nechem sa pysit, ale skor ma zaujmaju muzi co sa nedaju omotat...ale neviem kde su....
mam jednoduchu metodu ,tu istu co pouzivali rimania :CUKOR A BIC..(myslim obrazne!!!!)

sedmikraska012

ked stretnes toho praveho tak to pojde same. Bud mila a prirodzena. Nenechaj sa ponizovat ani sa nepovysuj. Chlapov najviac zaujme zdravo sebavedoma usmiata mila dievcina. Bud priatelska ale nevnucuj sa.

sedmikraska012

andrejka mas pravdu ja to nechapem. Ja som si nikoho nemotala okolo prsta, proste som stretla niekoho s kym mi je dobre, jemu so mnou a nebolo v tom nijake nasilie. Bud to v sebe mas alebo nie. Vies, niektore baby su vhodne iba na to jedno.

iejda

mimoriadne vystizne a este aj vtipne,
zial nie vsetky mame co ukazat,a aj tak sa najde vzdy nieco mladsie ,krajsie.....iste je ze ked zena dokaze hrat aj ulohu jeho matky-opatrovatelky ma tiez obrovske sance.

zds

andrejka, ako tu bolo napisane, asi by nebolo az tak vhodne vyvijat velku "jednoucelovu" iniciativu, inak sa jedna alebo druha strana zacne citi ako "ta", ako "ten".
vsetky tipy mozu byt dobre, ale nakoniec nachaj hovorit svoje instinkty. kdesi v kazdom z nas je zakodovne, ako si ziskat priazen niekoho.
ked to rozlozis na jednotlive casti : pradielko, vrtenie ritkou, pekny vystrih, usmevy, milota...atd, dava to nakoniec zmysel (a zmyselnost:) len ako celok.
nechaj hovorit "prirodu" v sebe. urcite to ta dokaze. na beton. viem, o com pisem :)

sedmikraska012

omotat okolo prsta si mozes iba takeho prostacika. Ak si ho uz zbalila a potom ta nechal, tak bud za to nestoji on alebo ty

andrejkaaa

kiliada mas pravdu suhlasim s tebou, poviem iba tolko ja som zamrkala ocami, zavrtela zadkom ako to tu niekto napisal a tak ktory chlap by neodolal?a tak sme sa stretavali az som si zacala pripadat ako vieme kto...no a tak som to skoncila.ja to tak neviem a tak by som si ho rada ako pisem omotala okolo prsta lebo myslim ze za to stoji, da sa to vobec???ako????