Vyšetrenie moču

palko4444

V norme neni nic!ak mas ketolatky v moci tak to neni dobre,lebo ketolatky sa v moci nevyskytuju!Moze ist o cukrovku alebo rozvrat vnutorneho prostredia!

zaza

Chcem sa spýtat čo sú ketolátky v moči ?Aká hodnota je v norme,na diagnostickom prúžku mi to ukazuje 2+,100/5,5/.A Ešte hustota moču 1.030 .Dík za radu.

zuzi

lenulienka :-) vdaka, že si napisala ja sa samozrejme pýtam, ale zatiaľ nebolo moc očom pretože mam cysty a hned nefrologia , lenže už mesiac som objednana a konečne v piatok už idem niesla som tam moč za 24 hodín aj ranny do skumaviek a zobrali mi tam krv na lačno a teraz už budeme riešiť moje obličky.Ja mám cysty aj v obidvox prsníkoch a aj ihlou mi vyťahovali z 9 cm cysty vodu pred vianocami tak som trochu zmatená a aj neistá a niekto vraví že cysty nic neznamenaju ale podla môjho názoru alebo pocitu je to akoby zaciatok niečoho a nakoľko ja som už v zaciatkox klimakteria citim istu zmenu , niečo sa vo mne deje.Ale to je len moj pocit.Prajem pekny deň

Lenulienka

a este nieco... ak niecomu nerozumies co ti lekar hovori.. Zakladom je PYTAT SA a PYTAT SA. Ked ti spustia nejake tie ich reci doktorske ktorym nerozumies, kludne sa opytaj, ze co ti je, a co s tebou planuju dalej ak ti to nepovedia.. Jedna sa predsa o teba, takze musis byt informovana..neboj sa ich pytat

Lenulienka

zuzi: Ahoj :) urcite tomu treba prikladat dolezitost. Vsetko co sa tyka tvojho zdravia je dolezite. No, tie cysty.. Neni to buhvico. Ja som ich mala na vajecnikoch, samozrejme ze sa to neda porovnavat s oblickami. Neviem sice ake nasledky moze mat prasknutie cyst na oblickach ale na vajecnikoch aj zle alebo ziadne. To ze ta dali na nefrologiu je len dobre, ja tam chodim uz 13 rokov, pozistuju ti tam vsetko, najdu problem. Neboj...

zuzi

zdravím :-) ,
chcem sa spytať, ak niekto vie, že bola som na sono a tam mi zistili, že mám na obidvoch oblickach cysty.Nič viac neviem , ale mala som aj zle vysledky moču a tak ma poslali na nefrologicku ambulanciu.Máte podobne skusenosti este niekto? s cystami a podobne?Možem tomu prikladať nejaku dôležitost?