Ako správne prstovat?-sex

Anetočka :)

emogirl: neboj sa nic nepokaziš.. ak to budete chciet tak to pride aj samo a ničoho sa nemusis bat.. ak nie, tak mu to proste povec ze si neni pripravena alebo tak.. teda nenapisala si ze ci si panna alebo nie.. to je v tom.. ale neboj sa bud uvolnena cit sa tam dobre ved predsa nejde o to kde si s nim ale hlavne ze si s nim..

Inner

a co akoze mas pokazit? Vodovodny kohutik, klucku alebo splachovanie? Ked nechces, tak tam nechod... pokaz nieco doma :-))

...

ahoj huno!a neni to jedno ci pride o blanu, ved panna neni az po sulozeni, inak myslim ze ked jej to urobis poriadne bude jej uplne jedno ci ma blanu alebo nie, s tymi prstami to je individualne, skus najprv ani neist dnu, a ked tam pojdes tak zatial iba s jednym niektore baby to dost boli, potom si tam daj aj tri . vid clanky pod.pa

huňo

aj ked je panna,tak mam pouzit dva prsty?lebo nechce prist o blanu pri prstovani.mozem to robit?nemozem jej poskodit blanu?

kacenka18

ahoj ANITTKA :) moja ide o to ze neisi uvolnena -prirodzene sa bojis .... ale musi sa uvolnit ako aj ty aj svoje svalstvo ber to tak ze sa ti nemoze stat a ze to bude prijemne :) ak budes zlaknuta tak ta to boliet bude !!! a vyhrknu ti slzy :S
ak ta bude nieco boliet musi to povedat priatelovi ale ver ak sa uvolnis tak to pojde lepsie ak tak si dajte kusok cerveneho vinka :) to pomaha :) DRZIM PALCE ;)

kacenka18

Ahoj DPMN :) nieje to nic zlozite a nepotrebujes ziadne techniky :) musis byt len nezny a nenasilny :) najprv pouzi 1 prst a pomale pohyby ... postupne ak sa to bude babe pacit tak pokracuj 2 a zrychluj :) atď. otom to ôjde samo :) poradim ti aj ja drazdi aj klitoris popritom :) aby ´ste z toho nieco mali musite sa uvolnit prvykrat je to nic moc ale to prejde :) a aby si vedel co partnerke vyhovuje tak sa jej to opytaj co sa jej najviac paci a co mas a co nemas robit :) DRZIM TI PACE ;) zmaknes to :)

anittka

Ja mam zase iny problem,nedavno sme to s chalanom chceli skusit aby ma vypalcoval ale ked siel dnu tak ma to strasne bolelo az mi slzy od bolesti vyhrkli.Vobec to neslo a tak sa bojim ze ake to bude az sa budeme mat milovat ved ked tam nevojde ani palec tak potom s penisom to bude este viac boliet.Ma niekto z vas podobny problem?Inak som este panna tak iste je problem aj v tom ale ja nechcem aby to tak strasne bolelo.Poradte prosiiiiiim!!!