Ako správne prstovat?-sex

Som nezadani

Ahojte mam 14 rokov som chalan hladam babu v mojom veku ktora by chcela sex abo aby bola nadrzana ak je tu nejaka taka tak sa mi ozvite Facebook: Milan Patarak Dakujem :-)

Mala La

Ahojte.Mam 13 rokov.Som nadrzana a masturbujem.No chcem viac.Prstiť.Co pri tom ucitim? Len chcem vediet.Prosim....DAKUJEM :)

bella21

Panna, to myslíš vážne? Na čo by Ti bol taký zahanbujúci vzťah s niekým, kto by Ťa chcel len zneužiť, aby si užil? Si ešte dieťa a pod zákonom! Ak by sa aj niekto prihlásil, mohol by byť obvinený za sexuálne zneužívanie dieťaťa.

Možno sa cítiš nemilovaná, osamelá, nechcená. Možno takýmto spôsobom hľadáš niekoho, kto by sa o Teba zaujímal. Ale nikomu, kto by sa Ti aj ozval, by nešlo o Teba, o to aká si. Len o tvoje telo, rovnaké ako telá tisícoch a miliónov iných dievčat. Neuráža Ťa, že by na Teba hľadel len na sexuálny objekt - a nič iné? Bola by si iba jeho hračkou. Bolo by mu jedno, akú máš povahu, čo si myslíš, čo ťa baví. Nebola by si pre neho jedinečná a už vôbec nie milovaná. Nemal by problém ťa kedykoľvek nechať. A nič dobré by si o tebe v duchu nemyslel, nevážil by si ťa, skôr by sa smial, akú naivnú a hlúpučkú dievčinu našiel. Dievčina, neponižuj sa takto. Muži si nevážia dievčatá, ktoré si nevážia sami seba. Ak sa takto ponúkaš hocikomu, nevážiš si samú seba. A to je zlé. Raz to budeš ľutovať, uver mi. Potom však už nebudeš vedieť vrátiť čas a zlé spomienky na to, čo si ešte ako dieťa robila.

Veve..

Ahojto baby :-)
Mam 16 rokou a včera som spala u priateľa ... A ako inak došlo k môjmu prvemu sexu.. Hrozne som sa bala zr to bude bolieť a že niečo pokazym ... Prosim nemyslite na to ;-) pretoze na tom sa neda čo pokazyť ;* ... Ide to proste samo od seba ... Predohra bola skvela a keď mi jeho penis vošiel do mojho prirodzenia bolo to krasne :-3 sice to najprv trosku bolelo ale ked bolest ustupila prisli tie najkrajsie pocity ake som kedy zazila :))
Tak sa nebojte :) ... A drzim palce aby aj vas prvy sex bol taky skveli aky zom ho mala ja :33
A hlavne to nerobte ak sa na to este necitite ... Ja som s priatelom uz skoro 4 roky a skusili sme to az teraz pretoze som sa na to jikdy necitila... Včera som dostala odvahu a bolo to skvele :3 tak veľa šťastia :)