chalani kukuk.. piercing v pupku

mitka

ahojte baby ja si chcem dat piercing do pupku ja uz jeden piercing mam v nose a tak chcem vyskusat aj do pupku pretoze sa mi to hrozne paci ale teraz newiem ci si ho mam dat lebo jedna pise ze to skodi a druha ze aby som sa nebala ze taka malickost mi neublizi tak mi povedzte nieco spravne lebo som teraz zmetena s toho pls poradte mi niekto dakujjjem

tina

Ja som welmi chcela piercing do pupka, aj som si ho dala a priatel o tom newedel.Ked som mu to powedala nebol moc nadseny lebo som sa ho na to nespytala (ale wed je to w mojom bruchu ne?!) ale teraz sa s nim aj on pohra s jazykom.....

ajven

ked odhliadnem od možných zdravotných obtiaží, asi by som tiež nebol rád. V ušiach je to pekne, na tvari je to pekne jak u koho. Ale v pupku sa mi piercing nepaci... možno je to in, maju to baby na MTV ale pekne bruško zohavovat železom, to by bola škoda...

amy389

AHOJ ja mam piercing v pupku asi 2 mesiace a moj priatel je z toho velmi nadseny a strasne sa mu to paci mozno ten tvoj len povedal ze sa mu ti nepaci ale este to nevidel jeto sexi a budes mat lepsie sebavedomie ale daj si to len ked naozaj chces ty je to super :))) a super sa mi to aj zahojilo

ifanaaa

ohladom toho chirurga....ako ja to neodsudzujem abo co lenze u chirurga sa to neodporuca....lepsie je niejake studio..nie take pofiderne...ale niejake zname studio.....proste ked do toho studia vojdes musis vidiet ze je tam cisto...ihlu vybera cistu a dezinfikuje ju aj nausnicu a aj tvoje brusko..tak je to v pohodke:)

Sashique

lolla- ako len chces,vies,ale napriklad ja som si to davala robit u chirurga to prepichnutie,nie v nejakom pofidernom salone krasy alebo coho..
tak si myslim,ze snad vie co robi..

lolla

este k teme neplodnosti a piercingu v pupku, prave v okoli pupka su body, ktore prepichnutim sposobuju, ze zena ma vacsie problemy otehotniet, u niektorych to skutocne moze byt dovodom neplodnosti, ked sa pridaju aj ine faktory. ved uz samotna akupukuntura je o stimulacii urcitych bodov a tym aj o lieceni, takze verim tomu, ze s tym prepichnutym pupkom to sranda nie je. mne sa to paci velmi, ale dost som si o tom zistovala a prave kvoli tomuto si to nedam. radsej nejake vkusne tetovanie, netreba pokusat osud.

Sashique

lea:
samozrejme,ze nie. za co ma mas?
v lete je ho dost vidno,teraz uz len na ziadost,ze vraj mam pekny piercing...
alebo ak mam nejaky novy,pochvalim sa:)
nebudem predsa riskovat vlastne ladviny..