chalani kukuk.. piercing v pupku

Sashique

no k tej neplodnosti ti ja ako 16tka nemam moc co povedat,ale myslim,ze ak som na svete ja a moja mama mala pearcing,zas take hrozne to nebude..

alina

o tej neplodnosti som uz pocula ale nevedela som ze to tak naozaj moze byt... teraz kvoli tomu uvazujem ci si ho dam do toho pupka, lebo v buducnosti urcite chcem mat deti.. aka je pravdepodobnost ze kvoli tomu mozem byt neplodna? najdu sa tu nejake zeny, ktore maju piercing v pupku a pohode maju deti?

Sashique

yak:
a peknu tvar pearcingom nespatis? podla mna je to o tom istom;)
stix:
jasne,ze je..moj byvaly ho mal a ehm..bolo to v istych chvilach uplne super aj pre mna:P

yak

sashique, podla mna ploche brusko je pekne vtedy, ak ma pupok normalny. pupok je sam o sebe pekny a je skoda ho spatit piercingom.

v oboci, v nose, v jazyku v pohode, tam to moze byt pekne

Sashique

barbinka:
to uz je vec vkusu:)
ja sa prave teraz pripravujem na pearcing do jazyka.neviem ci nestratim odvahu,predsa len to bude asi viac boliet..ale tak zase,riadim sa heslom,ze skusit treba vsetko:)

barbinka

a ja som nevravela, že sa mi to nepáči, ale proste ja by som si to tam nedala. ja mám v nose už dva roky a to mi stačí.

Sashique

barbinka:
neslo o toho blba:D i ked mas pravdu v konecnom dosledku je to blb:P
ide tu o to,ze vseobecne sa to paci nie mne ale aj inym.je to proste ozdoba,ktora pridava na sebavedomii,i ked mne by uz ani nebolo treba:D
ano mas pravdu,ale to je este daleko..ak je mlada,nech to vyskusa,to riziko nie je velke i tak,ked som zistovala..