Moja frajerka

Príspevok v téme: Moja frajerka
ohen

Moja frajerka schudla 11 kg - zacala menej jest a trocha cvicit. Pri vyske 176cm ma 55kg. Vidim, ze jedava normalne, pravidelne, ale len velmi velmi male porcie. Citim jej vsetky rebra, stale sa stazuje, ze jej je zima, trcia jej strasne kosti. Myslite, ze moze mat sklon k anorexii? Nerobi take hluposti, ze by hladovala, ale straca sa mi pred ocami. Vahu 55 kg ma uz asi pol roka, nesnazi sa to znizovat, ale sem-tam si povzdychne, ze by chcela mat 50 kg. Kazdy jej hovori, ze je chuda a ci nema anorexiu, ona sa len smeje - ze jedava 5x denne, takze ju obvinujeme nepravom. Neviem, co si mam o tom mysliet. Urcite nema bulimiu - zijeme spolu, to by som si vsimol.

lana_langova

Baby, ja mam podla BMI podvahu, som bleda, chuda, padaju mi vlasy, byva mi zima, so zubami mam odjakziva problemy a ... zerem ako blazen. Pritom podla vasich teorii mam 9 priznakov z 10, cize jasnu anorexiu. Akurat ten jeden priznak, co nemam, je to, ze papam kedy sa mi zachce a kolko sa mi chce. Toto nema vyznam takato diskusia! Ved sa ani nevidime a chceme sudit, kto je a kto nie je. Anorexia je hlavne v hlave! Uplne suhlasim s Evccou.

evcca

baby, ppp nie je len o hmotnosti, ta je druhorada. ide o pocity, vnimanie a sposob riesenia problemov. poznam anorekticky, ktorych bmi je vysoke a predsa skoncili na jis-ke a krmili ich sondou a infuzkami.

lea

ja sa citim najlepsie ked mam 58 kg, tiez mam vysku 1,76, takze urcite nie je dake kostra tvoja priatelka. mozno tak 2-3 kg by vsak pribrat mohla. ja ked som mala 56 kg, citila som sa slaba. pri 60 kg sa do rifiel uz tazsie zmestim. PPP som nikdy nemala

cloe

jaja
stale dookola to iste pises.. preto ze ty si nikdy v zivote nebola stihla nemusi byt anorekticka kazdy kto ma podla BMI podvahu! podla BMI pri mojej vyske 176cm by som mohla mat 93 kg a este stale by to bola mierna nadvaha!

jaja22222

cloe genera
ja mam 43 rokov na vahe mi uz fakt nezalezi len nemozem pozerat tu ak niekto chce pomoc a niekto iny mu povie ze bmi 16,8 je normalne to nemozem citat...a na to budem vzdy reagovat tak ako reagujem teraz
cely zivot som mala okolo 58 - 60 kg pri vyske 168 cm a fakt som vyzerala dobre ked som schudla na 56 kg kazdy mi hovoril ci nie som nieco chora ze vyzeram hrozne chudo...

jaja22222

cloe genera
verte ze chlapom sa v 95 % bude vzdy pacit zena co ma napr 170 cm a 60 kg...ako zena co ma 177 cm a 54 kg to mi verte chcu zenu co ma prsia a zadok existuje snad zopar uchylakov co chcu zenu co vyzera na 13 teda su to mozno nejaky pedofily co sa boja uzivat si s detmi tak chcu aby ste sa podobali na 13 rocne nevyvinute baby
chlapi chcu zeny co im daju deti a zeny co su vesele a stastne a nie co su v depresii a smutne a cely zivot nestastne a nie take co v 30 rokoch maju osteoporozu a v 40 rokoch vyzeraju na 60

jaja22222

genera cloe
fakt je to vas problem nakoniec co sa do toho montujem zite si ako chcete len cloe nehovor tu ze bmi 16,8 je normalne !!!!!!! bud tak laskava chod na pro ana stranky ak take chces pisat lebo inak si obycajna anorekticka ak hovoris ze bmi 16,8 je normalne to je moj nazor a mozes si o tom mysliet co chces

cloe

Jaja, Genera
Genera to cele vystihla, jaja vidim ze tvoj najsilnejsi protiargument je : "ty si anorekticka?".. Jaja a preco tu chodis ty? potom aj ty si anorekticka, potom tu vlstne vsetci trpime anorexiou ak navsteva tohto fora je kriterium... chodim tu preto lebo ma zaujimaju mylsienkove pochody ludi co si myslia o tejto chorobe, koho povazuju za anorekticku a koho nie, tento zaujem asi vznikol v doslekdu toho ze ma za nu uz par krat ludia povazovali pricom nevedeli nic o tom kolko jem a ako je to odmalicka s mojou vahou.. zboznujem take odbornicky co maju asi komplexy zo svojej vahy a len preto ze ma vidia a ze som stihla trocha bleda tak som anorekticka..

forev.

ha! a to viem este aj ine velmi zlozite slova! :D
pocujte baby, kaslite na to, kto je anorekticka, kto nie, nie je to jedno?
ppp maju tolkooooo sirokych spektier odkial mozu vzniknut..no fakt.
world piece:)