Pharmatex - cena a skusenosti

Príspevok v téme: Pharmatex - cena a skusenosti
cooldjka

Ahojte..takze po dvoch rokoch vztahu sme s priatelom dospeli do stadia, kedy sa chystame na sex. Pred par dnami som kupila Durexy extra safe,no prave som si o kondomoch prezerala par diskusii a nemozem povedat, ze by som bola nejako extra nadsena z tych statistik, ktore mi vysli... Preto by som si chcela kupit aj Pharmatex. Hlavne ma zaujima cena-kolko stoja kapsule a kolko krem,na kolko je to pouziti, ktore z nich su lepsie a ake s tym mate skusenosti. Dakujem :)

mmnnmm

Ja uzivam Pharmatex vyse roka,som spokojna az na to ze mi vadi vona tyx cipkov ale inak sa da..Z hladiska bezpecnosti su spolahlive, s partnerom nepouzivame ziadnu dalsiu doplnkovu oxranu a ideme az do konca..Takze som zivy priklad toho ze to funguje..Poslednykrat som platila nejakyx 240 sk za cipky takze aj cena sa da a na rozdiel od klasickej ATC to setri aj pecen a clovek sa nezatrepava hormonami.Tolko moj nazor:)

dvojbotka

asi zo dva razy sa do mna spravil a bolo to tesne pred menstruaciou takze som sa az tak nebala ale keby to bolo pocas ovulacie tak jasne ze vytiahne :)

jaja

zle som to napísala s tými kondomami:-) - chcela som povedať, že by som to vyskúšala namiesto kondomov, ale vyťahovať by musel aj tak!! 2x ochrana- istejšia...

jaja

a normálne sa do vás spraví?? to by som neriskovala, iba by som to vymenila za kondomy... a čo je lepšie čipky, alebo krém...?

gina30

Pharmatex stoji 220 sk(myslim cipky) zavadzaju sa 5 min pred sulozou nesmies sa umyvat 2 hod pred a 2 hod po mydlom iba cistou vodou. Odporucam kto nemoze HAK.