Pharmatex - cena a skusenosti

Príspevok v téme: Pharmatex - cena a skusenosti
cooldjka

Ahojte..takze po dvoch rokoch vztahu sme s priatelom dospeli do stadia, kedy sa chystame na sex. Pred par dnami som kupila Durexy extra safe,no prave som si o kondomoch prezerala par diskusii a nemozem povedat, ze by som bola nejako extra nadsena z tych statistik, ktore mi vysli... Preto by som si chcela kupit aj Pharmatex. Hlavne ma zaujima cena-kolko stoja kapsule a kolko krem,na kolko je to pouziti, ktore z nich su lepsie a ake s tym mate skusenosti. Dakujem :)

bananahavana

ahoj miska an da sa kupit :) inak je to uzasna vec,nestazujem sa ani trosku...neporovnatelne ako s kondomom, neprijemne je,ze to z teba vyteka a musis cakat 3 hod. aby si sa mohla sprchovat..ale to je najmenej si myslim :)

Nykita

Ja musím povedať, že skúsenosti s Pharmatexom mám veľmi zlé. Mala som neskutočné štípanie ktoré pretrvávalo niekoľko hodín a bolo veľmi intenzívne a to aj po umytí.

Ale alergia na Pharmatex sa prejaví u málokoho, skúste to, je to cenovo dostupné a netreba na to ani predpis. :)

laga

na jednej stranke je napisane ze aj gel aj cipky su na 10 pouziti..na inej stranke zase ze cipky na 10 a ge na 16....aj cena je vsade rozna..najlepsie asi bude spytat sa v lekarni osobne nie? a ked som panna nie je to trosicka nevyhoda? ucinkuje to dostatone?????

laga

na jednej stranke je napisane ze aj gel aj cipky su na 10 pouziti..na inej stranke zase ze cipky na 10 a ge na 16....aj cena je vsade rozna..najlepsie asi bude spytat sa v lekarni osobne nie? a ked som panna nie je to trosicka nevyhoda? ucinkuje to dostatone?????

sanora

Chcem sa len spytat? Tie cipky sa v posve po tych 5 minutach rozpustia alebo treba kontrolovat, aby nevypadla?
Je aj ina lokalna antikoncepcia ako Pharmatex?

cooldjka

kupis ho normalne v lekarni.nepotrebujes nanho ani recept. ano,moze sa do teba urobit.len musis dodrzat pokyny, teda nepouzivat pred tym a potom mydlo-to je zaklad.

neviemm

No ja mam k nim len zle skusenosti. Pouzili sme krem a to len raz, priatela to zacalo neskutocne stipat po par sekundach od vniknutia, no taky rev som este nepocula...na cely byt...chudacik umyl si to poriadne a nic.Ono sa mu to dostalo aj dnu do trubice a stipalo ho to zvnutra.Nevedel takmer 5 hodin ani chodit, take to bolo zle...este mu aj cely napuchol. Takze asi tak. Mna osobne to trosku palilo, a neskutocne mi to vadilo potom, ked to vytekalo. A co sa tyka spolahnutia prave je tu jedno dievca nepamatam si temu do ktorej pisala. Pouzivali Pharmatex a napriek tomu otehotnela.