Chalani,Prečo Nechcete Dievčata Čo Maju KG.Navyše?

Príspevok v téme: Chalani,Prečo Nechcete Dievčata Čo Maju KG.Navyše?
buli.18ročna

*Chalani,prečo nechcete dievčatá čo majú to kilečko navyše???
Viete ja mam 18r. výška 170cm a váha:!!90kg!!
Už odmalička som bola pri-sebe,preto sa mi deti už od škôlky posmievali,a mala som s toho depky,nechcela som tam chodit...len kvoli tomu
Vysmievanie trvá až do dnes,v inej forme napríklad,chlapci na mna nezazeraju z usmevom že ma chcú
ale s úsmevom že ma ponižuju smeju sa mi,dokonca až raz k tomu došlo že ma podkli,hodili mi tortu di tvare
CHALANI PREčO TO ROBITE TAKYM BABAM čO MAJU KILO NAVYšE??
AKO SA DA V MOM PRIPADE SCHUDNUT? MALA SOM ANOREXIU,A TERAZ MAM BULIMIU PRIBERAM STALE.
A hanba mi som panna a ešte som s nikým nechodila,a dokonca ani pusa nebola,tak po tom túžim,ale asi to už nikdy nezažijem.
PROSIM VAS O POMOC,RADY,NO čOKOLVEK,DAKUJEM VOPRED KAžDÉMU *

babenka1

nemyslím to v zlom, ale 90 kg pri 170 cm už nie je pár kilo navyše, ide o obezitu. A teraz kašľať na estetické hľadisko a na to, či sa niekomu páčiť, alebo nie, obezita je vážny zdravotný problém. Takže podľa mňa je dôležité najprv niečo so sebou robiť, upraviť stravu, chodiť cvičiť a keď kilá pôjdu dole, aj sebavedomie stúpne.
A nie je pravda, že muži chcú len chudé baby, poznám páry, kde sú baby silnejšie a chalani ich zbožňujú, ale všetko sú to sebavedomé baby, ktoré sa o seba starajú, pestujú sa, vedia sa správne obliecť. Proste keď sa na takú babu človek pozrie, nepovie si "tučná baba", ale "hmmm, tá má super krivky". Je to o vyžarovaní.Lenže teraz myslím skutočne bacuľky, naozaj pár kilo navyše a nie vyslovene obézne baby. Samozrejme, pri obezite už človek tie kilá neskryje a dievča s veľkou nadváhou pôsobí, že o seba nedbá. No a muži také ženy nechcú.

Sasenkaa

Hmmm ked som si precitala nadpis k teme tak ma skor napadla otazka preco baby ktore maju kila navyse so sebou nieco nerobia(ak ich tucnota nie je sposobena zdrav. problemom).Vyplakavanim a lutovanim sa,nic nedosiahnete radsej zacnite na sebe makat,zdravo a pravidelne sa stravovat,cvicit ,hybat sa.A hlavne nerobte to koli inym ale koli sebe.

svišť

ty stale hces byt najmudrejsi za kazdu cenu! bavime sa tu o obeznych ludoch, ktori si nevedia najst partnera, lebo su tucni, jak dive svine.
a ty furt dookola miesas hrusky s jablkami

AdamKrt

To bol priklad z biologie o tom, ze nie vzdy musi znamenat, ze tucko nema svaly, alebo vydrz.

Napr. vytrvalostni plavci cez kanal La Manche tvrdia, ze vdaka studenej vode v oceane, ktora prudi medzi Francuzskom a V.Britaniou, jedina moznost ako moze plavec zvladnut taku vzdialenost je ta, ze je dobre obaleny tukom. Tuk pritom izoluje, inac by bol plavec polahky zbaveny tepla a jednoducho by nevydrzal.

Citujem napr. komentar k jednej plavkyni:
www.sport.cz

"Ukázalo se, že jí podkožní tuk při pobytu v chladné vodě chyběl."

T.j. - tucny clovek moze mat svaly aj tuk. Rozdiel je len v tom, kolko ma kto tuku a kolko svalov - pomer.

AdamKrt

Slon, alebo medved, su tiez "obeznejsi" a predsa su to silne zvierata.

Ak je niekto obaleny tukom, to este neznamena, ze nemoze mat svaly, ktore su ukryte pod tou horou sadla. Staci sa pozriet napr. na vseliake tie silacke sutaze, ze ti muzi vobec nie cu sportovci, ale skoro kazdy ma kopec sadla.

svišť

no ked vo Francuzsku robili prieskum medzi obeznymi zenami, tak sa ani nedivim...
ved aj obezni muzi si musia nejak riesit komplex, tak su neznejsi, ked uz nemaju co ponuknut zenam. neviem, ako dlho dokaze sexovat obezny muz. 3minuty? alebo 5? tak to dakujem pekne!

AdamKrt

No vidite a napr. vo Francuzsku podla prieskumov oznacilo najviac zien, za najlepsich milencov muzov s nadvahou, bruskom :) Vraj su neznejsi.

penisko

ale tak kazdy mame iny vkus ano mne sa tiez pacia sthle kocky lebo aj kvoli tomu makam na svojom tele aby som sa pacil svojej kocke a ja som bol este velice davno tiez cunde stavany sa pamatam ked som mal veleke brucho a podobne ale zacal som hrat basket a vednoval som sa posilovni a teraz som uplne iny mam dobru postavu a staci si ju len uz udrzat najtazsie su zaciatky ale teraz je to uz pohoda vsetko sa da ! len treba zacat a nielen chciet