zenske problemy

Príspevok v téme: zenske problemy
lamidi

Dobry den,
na konci augusta som prestala po viac nez roku zuzivat HAK yadine, menstruaciu som nedostala (mala som spinenie cca dva dni v oktobri) az do Decembra vtedy prebehla normalne 5 dnova, myslela som ze je vsetko OK no ja som odvtedy az doteraz ZASA nic nedostala, je toto normalne??? navyse mam pocit ze sa mi cyklus zastavil akurat v obdobi ovulacie (viac zvlhnuta ako inokedy, lahko vzrusiva, manzel postrehol inu "vonu" )
navyse pred tyzdnom ma zacal palit (svrbiet) posvovy vchod a dnes som na prste po vytiahnuti mala tvarohovite hrudky (bez zapachu) ale vela, mam pocit ze toho mam vnutri viac, prosim co to moze byt? v sexe sa chranime kondomom
Dakujem

Ivka 1

Ahoj. Jedná sa o kvasinky- candidózu.Objavujú sa hlavne po užívaní antibiotik. Nebola si chorá?
Zajtra choď ku svojmu gynekológovi a ten Ti dá lieky na vkladanie do pošvy.

veeerinka

ahojte,dnes rano som vstala zo svrbenim posvy a hrudkoviteho vytoku co to je???a co to vylieci???,poradte mi prosim je to vazne???dakujeeem

vevu

Dobry vecer.uz tyzden ma trapi biely hustejsi vytok s posvy ktori velmi zapacha prosim o pomoc v com by mohol byt problem a tiez radu ako sa ho zbavit dakujem.

jaja

to že si nedostala menzes je po vysadení hak normálne, vraj, kočky to tu píšu, prečítaj si viac tém... a ten výtok je mykoza, kúp si rosalgin(výplach)+irigátor, a na vonkajšie okolie aj canesten ak chceš... napr. mne iba canesten nezaberal, rosalgin- zaručene! je to individuálne...

lamidi

Dakujem za odpoved , tehotna niesom testy som si robila a menstruaciu nemam už treti mesiac to by som na sebe aj niečo badala