zenske problemy

Príspevok v téme: zenske problemy
lamidi

Dobry den,
na konci augusta som prestala po viac nez roku zuzivat HAK yadine, menstruaciu som nedostala (mala som spinenie cca dva dni v oktobri) az do Decembra vtedy prebehla normalne 5 dnova, myslela som ze je vsetko OK no ja som odvtedy az doteraz ZASA nic nedostala, je toto normalne??? navyse mam pocit ze sa mi cyklus zastavil akurat v obdobi ovulacie (viac zvlhnuta ako inokedy, lahko vzrusiva, manzel postrehol inu "vonu" )
navyse pred tyzdnom ma zacal palit (svrbiet) posvovy vchod a dnes som na prste po vytiahnuti mala tvarohovite hrudky (bez zapachu) ale vela, mam pocit ze toho mam vnutri viac, prosim co to moze byt? v sexe sa chranime kondomom
Dakujem

vecernica

Tvarohovy vytok je uplne jasna mykoza. Da sa vyborne liecit canestenom,, alebo myskosal( tak nejak sa menuje mast proti plesnam)Ale odporucam ti ten canesten .Do tyzdna by vytok mal byt vylieceny.To ze si nedostala menstruaciu nie je normalne.Nemozes byt tehotna? Stale moze ist o narusenie cyklu koli anitkonc.Ale na tvojom mieste by som sla za ganekologom.Neviem kolko mas rokov.Menzes vynechava niekedy aj v tzv. predcasnej menopauze,alebo pri endometrioze.MOze byt vela dovodov. Takze navstiv gynekologa.