Volne dostupné lieky proti stresu?

Príspevok v téme: Volne dostupné lieky proti stresu?
smea

existujú nejaké voľne kúpiteľné lieky, ktoré mi pomôžu zvládnuť stresové situácie? som totiž neskutočne stresujúci človek, nebojím sa, že niečo nezvládnem, ale som sociofobik, takže sa celá trasiem, keď mám vystúpiť aj pred pár ľuďmi...a zakokcem sa, som úplne mimo....ale pritom sa nebojím toho, že na to nemám a že to nezvládnem, len sa bojím prezentovať svoje myšlienky....je to hlúpe, ale neviem si s tým poradiť, dokonca ani psychológ...potrebovala by som niečo, čo by mi trochu dodalo odvahu, alebo taký ten "salámizmus"..s tým sa mi veci oveľa ľahšie riešia...je na to nejaký liek, doplnok stravy alebo tak nejak? niečo bez receptu...

stres

Ja som mal velke stresy z určitych zivotnych problemou aj rodinnych a uzival som FRONTIN 0.5 je to najucinejsi liek uz po 5 dnoch uzivania som sa citil lepsie a dnes som uz uplne spokojny.

ivicaa

Proti stresu z velkeho publika je najlepsi sposob, tzv. hodenie do vody. To znamena, ked si prinutena hovorit pred velkym publikom a nemozes uz pred tym ujst. Ked sa ti to raz podari a zvladnes to, tak na druhykrat uz to nebude take hrozne a cim viac takych prilezitosti bude, tym menej budes mat potom strach.

laurinka1222

caute ja mam 17 a také stresy že nedočítam ani text na hodine už som brala aj deprim ale to je prkotina skusim magnezium , b-komplex držte palce lebo mi to ničí život

[zruseny12]

...no s tym PERSENOM pomaly,ked sa pouziva dlho sposobuje ANEMIU....
na stress je dobre B-komplex,je aj forte-silnejsi....
a jest potraviny, co obsahuju vit.B....
MAGNEZIA-voda je tiez dobra na stress aj na travenie...

slzicenka

Zajacicu nie,pre boha...to je skor potrebne pit pri problemoch so zapchou:)))Magnezium je dostat v tabl,aj v sumivých tabl.Pri nedostatku magnezia sa prejavuju depresie,stres atd...mozes to doplnit aj niecim prirodnym a neskodnym,tabl.persen alebo persen forte tie su silnejsie,prirodne,neskodne,su to vlastne liecive rastlinky na ukludnenie v tabl.Deprim je skor na depresie.Verim,ze nieco pomoze.DRZIM PALCE,pekný dnik

sanatorium33

ahoj smea:
ja by som ti neodporucal ziadne tabletky ani prasky. kedze mas stres a zaroven aj strach s vysupovania pred ludmi tak jednine co by mohlo pomoct je tvoja fantazia! denne si trenuj sama v izbe ze vystupujes pred obrovskou masou ludi, si na podiu a zober si nejaky text z novin a NAHLAS ho citaj ! uvidis ze po niekolkych dnoch/tyzdnoch to pomoze a dolezite je aj vzduch. neviem ci chodis casto von ale pokial nie tak prechadza ranna aj vecerna nikdy neublizi :-D
drzim ti palce a aj mas este nejake otazky tak ti rad zodpoviem
Radovan

stresak

Neviete mi pomocť ako mam zvladnuť stres zo školy? mam v podstate už 17 ale posledne 2-3 dni mam stres zo školy a zvraciam ak sa da pomocť dakujem.

gregor

A čo tak proti stresu užívať prírodný Magnézium už rozpustení vo vode, vo vysokej koncentrácii, ktorý sa užíva v malých dávkach počas celého dňa, ako keby bol súčasťou stravy. Tento Magnézium obsahuje prírodná liečiva voda Zaječická horká (horkej chuti) a to až 5033mg/1000ml. Jedná sa tu o prírodný koncentrát ktorý sa do ľudského tela ľahko vstrebáva a dobre ho znáša ja najcitlivejší organizmus. Zaječicka horká sa k liečeniu užíva v malých dávkach a to 25ml./štamperlík/ ráno, obed, večer . Denná dávka je celkom 50ml. ktorú nedoporučujem k liečeniu touto liečivou vodou prekračovať ani inak urýchľovať liečbu, skôr pomaličky postupne nech si organizmus zvyká na Magnézium . Pri užívaní vás nesmie preháňať. Na vstrebávanie treba využiť vitamín D, teda slnko. Užívať sa dá dlhodobo. Ja tuto liečivú vodu užívam už 4 roky a môžem ju spokojne doporučiť proti stresu aj proti obavám /tiež forma stresu/. Zakúpiť sa dá v potravinách /len v niektorých/ lekárne a h-nova. S pozdravom Gregor.

marcel22

Magnézium je tableta ktorá nepomôže proti stresu ani tomu čo stres nepozná a n ie to ešte tomu čo ide skolabovať.

something

a čo deprim? pomáha pri strese a tréme?? díky za odpovede, viem, že to potrebuje cvik a zvyk, ale kým si zvyknem, tak sa zrútim :)