Bolesť v kostrči

Príspevok v téme: Bolesť v kostrči
wewerka

pred dvomi dnami som mala urcitu pracu a musela som zhruba 12 hodin sediet za pocitacom a pisat. asi kazdu hodinku som sa presla a mala som aj polhodinovu prestavku takze to nebolo suvisle, ale predsa. stolicka je tiez makksia. avsak poslednu hodinu som uz mala neznesitelne bolesti kostrce. este dva dni potom/este chodim do skoly) ked sedim v skole alebo kdekolvek tak citim bolest, nie je sice az taka vyrazna, ale predsa mi dost otravuje zivot. povedala by som ze po dni aj nieco sa to uz upravi ale je to stale rovnaka bolest. co myslite ze s ty mam robit? dakujem:)

Súvisiaci obsah

vierka

Hm,to som tam chcela dopísať,aby si mi to neradil,ale nechala som to tak.Tá akupunktúra je "dobrá"asi na všetko podľa teba.Však?máš s tým skúsenosti,že je dobrá?

vierka

mňa hrozne bolí kostrč,keď sedím,vlastne ke´d sa chcem postaviť o dlhšom sedení,a je jedno,či sedím na stoličke alebo na gauči.Ale moje problémy s kostrčou majú korene asi v detstve,ke´d som pri hre "kráľu,kráľu daj vojačka "spadla na zadok,a asi som si kostrč narazila,a teraz po troch pôrodoch to vyvrcholilo.Budem musieť s tým ísť k lekárovi.Sú dni,kedy s tým nemám problém,a niekedy je to bieda.

inam

Presne viem o čo hovoríte a neviem si tiež rady.Už viac ako mesiac pociťujem dosť silné bolesťi v oblasti kostrče,ktoré vystreľujú do pánvy a krížov.Predchádzal tomu zápal moč.mechúra.Užívala som 5kr.ciprinolu a 1 kr.sumamedu a vôbec to nemám v poriadku.Čo robiť?V práci sedím v neustálom prievane,je to jedna z príčin môjho problému?!Poraďte prosím.Fastum gel zmierňuje bolesť,neodstráni však príčinu.

cikita11

UZ ASI 3 MESIACE SOM POCITOVALA MIERNE,NIEKEDY DOST PRUDKE BOLESTI V OBLASTI KOSTRCE,NO V PIATOK MI TO VYUSTILO AZ DO NEJAKEHO ABNORMALNEHO ZACHVATU,NECHODIT,NESEDIET,NESPAT,NELEZAT,SKONCILA SOM NA EMERGENCY,KDE MI NASLI DOKONCA AJ KRV V MOCI,DALI INJEKCIU,A NASADILI ANTIBIOTIKA(ZREJME KOLI TEJ KRVY V MOCI)NEVIEM AKO SI POMOCT,TIE BOLESTI KOSTRCE SU NEUNOSNE A JA SA UZ POHYBUJEM NA STYROCH.PROSIM KTO MOZE ASPON NEJAKU RADU.PROSIM

monča

Ja by som chcela poprosit o radu, ktorá sa týka bolestivej kostrči. Bolí ma už vyše týždňa a cítim si ju aj keď chodím, niekedy sa na to i vnoci zobudím. Je nutné navštíviť lekára? Alebo to niekedy prejde samo len za pomoci, napr. fatumgel??? Dakujem za radu

dvoji metr

Nieco podobne som mal ja ked som rozjatril staru ranu taktiez na kostrci,vyborne mi pomohol fastum gel,natierat dva krat denne az kym neprejde..stoji stovku a je to vazne zazracny gel mne poliecil uz kopec veci,drzim palec ;)