Bolesti chrbtice

zdeni_richta

no ak už ani výmena matraca či vankúša nezaberá, tak potom bude ozaj problém niekde vovnútri a tak k tomu treba aj pristupovať ;-)

bambulka32

No pri tých bolestiach chrbtice to je ozaj také, že aj tie najmenšie sú mega nepríjemné. Najmä keď si večer ľahneš do postele a snažíš sa všetkými spôsobmi zaspať, ale nedá sa, lebo pociťuješ diskomfort.

alexiara

To pokročilejšie štádium podľa mňa nastáva vtedy, keď to už ty sama nedokážeš vydržať. Ale tak to je len môj pohľad na vec :) Niekto vydrží menej, niekto viac.

humienka5

45sara a co je to pokrocilejsie stadium? ako vies, ze sa v nom prave nachadzas? to bez doktora asi len tazko ty dokazes zhodnotit.

45sara45

andyska, vobec to nie je cudne, ono to je uplne bezne, ze cely den nic nepocitujes a ked si v klude, lezis a nic nerobis, tak to proste na teba dolahne. ale niekto to takto mat vobec nemusi. ak si uz v takom nejakom pokrocilejsom stadiu, tak mozes mat trebars aj celodenne bolesti.

aliara

Ja pracujem takto v kancelarii zatial len cca tri mesiace, predtym som nemavala ziadne bolesti absolutne, ani chrbat ani krk, proste nic. A teraz sa velakrat aj v noci zobudim na to, ze ma boli krk ako blazon.

25karina25

No povedzme si narovinu, takýto osud čaká úplne každého jedného človeka, ktorý pracuje s počítačom. Tá krčná chrbtica proste trpí a aj keď sa možno zvykneš ponaťahovať, asi to úplne stačiť nebude na to, aby si nemal potom neskôr bolesti.

petulienka12

45sara Prosím ťa, teba bolievala krčná chrbtica z čoho presne? Pracuješ za PC alebo aký tam bol dôvod?

158hucki

no samozrejme najlepsie je brat to pravidelne a nezabudat na to, jedine tak sa mozes aj realne dockat tych pozadovanych ucinkov, a to mas tak pri kazdom jednom vyzivovom doplnku.