POdme chudnut spolu :D

lema

jooj baby keby ste vedeli aka som zufala ush sa pokusam tolko krat schudnut ale nikdy sa mi to nepodari...co mam robit??poradte lebo ja ush neviem co dalej...

kajka

awojte baby ktora sa prida....???ked chudneme spolu bud eto lahsie. budeme si pisat ma tu niekto icq ??? alebo na pokeci??

kajka

lovelinka: Awojky..ja ti nieco poradim ..... ako s aprinutit... proste zober si niaku cistu knizku alebo zozit ..no a na kazdu stranu si sprav taky rozvrh a kazdy tyzden jedna strana..no a potom i stam pois ze 1,tyuden a 2. a pis si tam nap, body alebo tak..uvidis ze zo zaciatku to bude tazke ale postupom casu to dokazes..ked si ides z asvojim cielom tak ak mas pevnu volu tak to urcite zvladnes..ja som taka ista z evzdy zlihavam al emin.rok sopm schudla 10 a viac kil prave tym ze som si verila

lovelinka

caute dievcata...ja som na dne....stale zlihavam...mne sa to snad nikdz nepodari...prosim poradte mi nieco...je mi z toho nanic, do placu

hmmmmm

Evinka,, davaj pozor, lebo velmi rychlo sa blizis ku vpadu do anorexie...aj ked nechcene, ale porozymsalj nad tym, ze ked udes papat tak malo, velmi vela vitaminov a potrebnych mineralov si odoppries a nesko sa to moze prejavcovat na zdravi. Nemyslim to v zlom sa mozrejme:) Len chcem aby si si dala bacha
Ja tiez chudnem, ale nedje mi to:D a tak malo by som papat nemohla, uz len preto ze by som vedela ze o chvilku by sa dostavila porucha niekde::)

baška818

Ahoj lovelinka.ma zaujala tá tvoja mliečna diéta.nemohla by si mi prosím dať recept???mohla by som to skúsiť tiež:-)

lovelinka

ahojte baby ako na tom ste? skuste Mlecnu dietu..vobec nie je drasticka ako ostatne, nebudete pri nej hladne...a vysledok je super!! mimochodom trva len 13 dni a jojo efekt sa nedostavi tak skoro ked si date pozor na to co jete :)